anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamówienie z Chin _zwrot gotowki_raty

Qsia1
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś był w podobnej sytuacji do mojej i jest w stanie mnie pocieszyć, że pieniądze które przed chwila zostały w ramach powziętego kredytu w payu zapłacone za towar, zostaną zwrócone ? Trochę mnie dziś poniosło, ale od kilku lat robię tak często zakupy na allegro, że w pewnym momencie przestałam sprawdzać osoby sprzedające i się dzisiaj nadzialam. Kliknęłam zakup na raty iphona. Na stronie aukcji nie było żadnej informacji, że z telefonem wysyłane są zamienniki ładowarki i słuchawek, ani tego, że towar wysyłany jest z Chin. Takim sposobem 2000 pofrunelo do Chin. A ja po zakupie sobie pomyślałam, że jeszcze dla upewnienia się obejrzę profil sprzedawcy i znalazłam te kwiatki. Jestem załamana. Anulowałam zakupy. I co teraz? Czy ktoś był w podobnej sytuacji i mu z Chin zwrócono gotówkę? Ratunku.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

paczka pewnie i tak wydzie do Ciebie.

Oczywiscie po anulowaniu możesz nie przyjmować ale w przypadku handlu z chinczykami każdy ruch odbiegający od normy może okazać się problemem

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

o ja pierdziu

@xyz96 ratuj użytkowniczkę swoimi gotowymi typu kopiuj wklej wpisami

bo ja już nie mam sił na coś takiego odpisywać

podam tylko ku pocieszeniu serc motto allegro

"allegro gwarantuje bezpieczne zakupy"

 

oznacz moderatorów

Client:87741073
#9 Pomysłodawca#

o

 

RED

#15 Entuzjasta# n

@xyz96 ratuj użytkowniczkę swoimi gotowymi typu kopiuj wklej wpisami

 

Za całe 29,50 to się powinien chłopak bardziej wysilić. Tym bardziej że te jego wypociny to często bardziej coś w stylu "gdzieś, coś" a kopiuj/wklej też trzeba umić. Ot taki ZNAFCAcool

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Qsia1 Jeśli był to zakup na raty i został anulowany zaraz po wpłacie, sprzedawca powinien zwrócić pieniądze przez Allegro Finanse, a wtedy trafią one z powrotem do banku. Tobie pozostanie rozwiązanie umowy z bankiem. Jeśli rzecz została wysłana przed anulowaniem, możesz jej nie odbierać, ale trzeba będzie zwrócić sprzedawcy koszt przesyłki zwrotnej. Jeśli zostanie wysłana po anulowaniu, też możesz jej nie odbierać i nie ponosisz żadnych kosztów. Anulowanie to odstąpienie od umowy. Otwórz Dyskusję https://allegro.pl/dyskusje/nowa przypomnij tam sprzedawcy o anulowaniu zakupu, poproś o zwrot wpłaty przez Allegro Finanse, a jeśli zajdzie konieczność, masz tam możliwość zwrócenia się o pomoc do pracownika Allegro. Sprzedawca ma obowiązek w Dyskusji udzielić odpowiedzi. Po zwrocie wpłaty otrzymasz powiadomienie e-mail od Allegro. Gdyby okazało się, że zwrotu pieniędzy nie będzie, skorzystasz z Programu Ochrony Kupujących.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ratuj,ta ta tuj .....Było tu ostatnio dużo takich wpisów ,poszukaj, poczytaj Odpowiem nie wygląda to tak różowo-regulaminowo Np .z Chin a wysylka z Niemiec i mimo anulowania towar przyszedł a zwrotu kasy a ni widać ani słychać.

oznacz moderatorów