anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamiast anulowania zamówienia, zrobiłam zwrot, co teraz?

Monika8_2009
#8 Zapaleniec#

Przez przypadek zrobiłam zwrot towaru który jeszcze nie dotarł a chciałam zrobić anulowanie zakupu jak to naprawić 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Zwrot w takim przypadku działa podobnie, sprzedajacy dostał informację o rezygnacji z zakupu i zwróci Ci środki, nie będzie problemu.

oznacz moderatorów

Monika8_2009
#8 Zapaleniec#

Tylko że mi naliczyło tylko za towar a nie za wysyłke a towar tak na prawdę nie był wysłany bo sprzedający nie miał takiej grafiki jak chciałam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Co oznacza naliczyło za towar? sprzedajacy zwraca Ci za towar +najtańszą dostawę w danej ofercie.

oznacz moderatorów

Monika8_2009
#8 Zapaleniec#

No jok zrobiłam zwrot to mi pokazało że do zwrotu jest 29.99 za towar a zapłaciłam 39.9 razem z dostawą 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może płaciłaś  bonem albo kuponem?

oznacz moderatorów

Monika8_2009
#8 Zapaleniec#

No własnie nie bo Smart jest od 49 zł i teraz patrzę że mam niedokaczony ten zwrot bo mam wygenerować kod przesyłki zwrotnej ale zeczywisciw towar nie przyszedł do mnie czy mogę ten zwrot jakoś odkręcić cofnąć bo nie mam tu takiej opcji a ten zwrot chyba na wet nie jest skaczony 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Monika8_2009 jeśli sprzedający nie zdążył nadać zamówienia to powinien zwrócić Ci cały koszt (czyli 39,98 zł). Dlatego skontaktuj się proszę w tej sprawie ze sprzedającym, aby mieć pewność, że nie nada przesyłki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Monika8_2009
#8 Zapaleniec#

Tak też zrobiła przesyłka nie została nadana ponieważ nie dogadałam się że sprzedającym co do wzoru zamówienia 

oznacz moderatorów