anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamknieta dyskusja, choć wyraźnie pisałam, ze czekam na pismo z tefal i może to potrwać 30 dni

fruzia313
#7 Wielbiciel#

Allegro zamknęło automatycznie dyskusje, bo minął czas choć informowałam, ze czekam na pismo z tefal i wysłałam nawet screen wiadomości od firmy tefal. Pismo dziś dotarło, a ja nie mogę załączyć go do dyskusji. Nie mogę tez napisać na kontakt, bo każe wybrać produkt z listy, a przedmiotu, którego dotyczy problem nie ma na liście. Jest tylko kilka ostatnich zakupów.Co mam zrobic? Jak wrocic do dyskusji? Jak skontaktować się z Allegro bez debilnego wybierania produktu?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

serwis-texas
#19 Nestor#

Z ciekawości przeszedłem tą nową ścieżkę kontaktu. Faktycznie, w tematach około transakcyjnych trzeba wybrać z listingu pozycję. Na listingu, transakcje są z ostatniego zakresu czasu?

Dziewczyny, zdradzicie ile tam jest ostatnich transakcji w czasie? Chyba rok.

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

@fruzia313  wygląda że Allegro jeszcze bardziej utrudniło kupującym kontakt. No taka polityka. BOK drogi w utrzymaniu, więc cięcia.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fruzia313 minęło już 30 dni od rozpoczęcia dyskusji i dlatego została ona zamknięta. W tej sytuacji możesz przesłać oświadczenie od firmy do sprzedającego w wiadomości e-mail lub  przez Centrum wiadomości. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi lub będziesz potrzebowała naszego wsparcia, napisz proszę do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@la_nika 

Monika, ale użytkownik twierdzi ze tej transakcji nie ma już na liście więc się przez ten formularz nie skontaktuje.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-texas dziękuję za zwrócenie uwagi, dobrze, że jesteś 🙂
@fruzia313 poprosiłam o kontakt z Tobą odpowiedni dział, poczekaj proszę na wiadomość od nas w odpowiedzi najprawdopodobniej poprosimy Cię o przesłanie wiadomości od Tefal. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Należy śledzić, czytać uważać i tam jest w regulaminie wyraźnie napisane że dyskusja po 30 dniach jest automatycznie zamykana, należy wcześniej odznaczyć ja jako nierozwiązaną>wówczas się nie zamknie.

oznacz moderatorów

fruzia313
#7 Wielbiciel#

Ależ ja to doskonale wiem. Napisałam w dyskusji, ze czekam na pismo, które ma przyjsc do 30 dni, a i tak dyskusja została automatycznie zamknieta. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fruzia313 odpisz proszę na naszą wiadomość w sprawie nr 31756043. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

fruzia313
#7 Wielbiciel#

Nie mam jeszcze żadnej wiadomości oprócz tej, ze przyjęliście zgłoszenie. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@fruzia313 Poszukaj proszę wiadomości w folderze SPAM. Mejl został przez nas wysłany dzisiaj o godzinie 12:58 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

fruzia313
#7 Wielbiciel#

Nie mam żadnej wiadomości oprócz tej, o której już wyżej pisałam. W żadnej skrzynce nie ma. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@fruzia313 Na pewno sprawdzasz skrzynkę mailową przypisaną do Twojego konta Allegro?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

fruzia313
#7 Wielbiciel#

Tak.

oznacz moderatorów

fruzia313
#7 Wielbiciel#

5AD0B3F3-EEBB-4A23-AC42-02B005075727.png

 to są wiadomości ze wszystkich skrzynek w kolejności od dołu do góry odkąd otrzymałam powiadomienie, ze przyjęliście zglosznie. Dostaje powiadomienia ze społeczności, a innej wiadomości oprócz tej, ze przyjęliście zgłoszenie nie mam jak widać w żadnej skrzynce. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fruzia313 To przez problemy techniczne na lini nasz system - Twoja skrzynka odbiorcza, ale poprosiłam już nasz zespół aby skontaktował się z Tobą telefonicznie w tej sprawie, więc wkrótce możesz spodziewać się telefonu od nas. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów