anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłać później, kiedy sprzedawca zwróci mi pieniądze na konto płatność?

Client:42981723
#7 Wielbiciel#

Kiedy sprzedawca zwróci mi pieniądze na konto płatność była formą allegro zapłać później

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:42981723 zwrot do 14 dni i na konto nic nie dojdzie a https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-zaplac-pozniej/allegro-zaplac-pozniej-najczesciej-za...

Jeśli zdecydujesz się zwrócić towar, wybierz opcję [Zwróć część lub całość zakupu], znajdziesz ją w szczegółach Twojego zakupu. Następnie wypełnij dane i kliknij [Odstępuję od umowy] oraz odeślij sprzedawcy zwracane przedmioty. Jeśli wszystko przebiegnie bez problemów i sprzedawca potwierdzi zwrot, wymaganie Twojej płatności zostanie anulowane – zobaczysz to w Szczegółach zakupu, w części Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy. Nie poniesiesz w związku z tym żadnych kosztów – poza ewentualnym kosztem odesłania przesyłki do sprzedającego.

 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:42981723 Sprzedawca ma obowiązek zwrócić wpłatę niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni od Twojej rezygnacji. Pieniądze nie wrócą na Twoje konto, tylko do PayPo, a wtedy Twoja spłata przestanie być wymagana. Otrzymasz od Allegro maila z informacją o zwrocie wpłaty. Jeśli takiego maila nie otrzymasz, sprzedawca wpłaty nie zwróci i wtedy musisz spłacić zakup. Jeśli masz z tym problem, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa upomnij się o zwrot wpłaty i w razie konieczności poproś tam  o pomoc Allegro - wtedy sprzedawca szybko pieniądze odda.

oznacz moderatorów