anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BookTarg. Łączą nas książki!

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Już po raz trzeci w dobie pandemii współorganizujemy niezwykłe wydarzenie - BookTarg.

5bccd4b240ffa369da15624faaf6-min.jpg

Dzięki spotkaniom transmitowanym online każdy może wziąć udział w rozmowach z pisarzami, bibliotekarzami i wydawcami. Zachęcamy również do skorzystania z licznych promocji książkowych, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję. W naszej bogatej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

10 maja, 18:00

Poniedziałki bywają trudne, dlatego za przetrwanie kolejnego warto się nagrodzić przyjemnie spędzonym wieczorem. Proponujemy rozpocząć go od obejrzenia spotkania z Martą Frej. Malarka, której prace opatrzone komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości, zyskały ogromną popularność, wydała właśnie książkę “120 twarzy Marty Frej”. Którą z twarzy zaprezentuje dzisiaj? Przekonaj się!

11 maja, 19:00

Masz już plany na wakacje? Lubisz je spędzać, poznając nowe miejsca i to najlepiej podczas wędrowania? Musisz posłuchać o 30 najpiękniejszych szlakach długodystansowych w górach i nizinach Polski. Łukasz Supergan opowie o książce “Szlaki Polski” już we wtorek. To spotkanie może stać się inspiracją do letniej przygody i obudzić w Tobie ducha odkrywcy!

12 maja, 19:00

Pożądanie, tajemnica i czytające z krwi… Siri Pettersen “Żelaznym wilkiem” rozpoczyna nowy cykl fantasy - “Vardari”. Norweska pisarka opowie o wykreowanym przez siebie świecie w środę. Jeśli lubisz mroczne opowieści pełne magii, nie możesz przegapić tej rozmowy. Dasz się ponieść poza granice wyobraźni, bezpiecznie siedząc z książką w fotelu? Czasem warto!

Żadna z naszych propozycji nie przypadła Ci do gustu? Zajrzyj na stronę BookTarg. Spotkań jest więcej i potrwają jeszcze 3 dni. Na pewno coś Cię zainteresuje!

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0