anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłaciłam na konto Allegro i do sprzedającego, poproszę o zwrot wpłaty

Client:46287069
#7 Wielbiciel#

Zakupiłam u państwa firany za 48 zł 4 m przez konto alegro i za 92 zł 6 m. z imeila

Ale za to 6 m przelew zrobiłam też na konto alegroa powinnam na numer podany w imeilu. 

Proszę o zwrot pieniędzy na kwotę92.zl

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:46287069 To Twój błąd. Na Allegro nie kupuj nic z imeila, a jeśli już kupujesz, to płać na konto sprzedawcy, a  nie na konto Allegro. Teraz nie pisz o tym na forum i do sprzedawcy, tylko napisz do Allegro, podaj dane tej wpłaty i poproś o jej zwrot. Pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46287069 jeżeli chodzi o zakup z 9.09.2021 to został opłacony poprawnie i sprzedający otrzymał Twoją wpłatę tego samego dnia. W e-mailu potwierdxającym zakup nie ma podanego numeru konta ani Allegro ani sprzedającego. Dlatego bardzo proszę wyjaśnij dokładniej jak dokonałaś drugiej wpłaty (tej na konto Allegro) widzę też, że nie zwróciłaś przedmiotu zakupu, a bardzo możliwe, że dziś jest ostatni dzień, aby to zrobić. Sprawdzisz to w tej zakładce po rozwinięciu szczegółów zakupu w sekcji [zwróć zakup]. Dopiero po zwrocie sprzedający zwróci Ci wpłatę (będzie miał na to 14 dni). Jeśli masz pytania czy coś jest dla Ciebie niejasne, to bardzo chętnie pomogę!    

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów