anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłaciłem za towar poprzez PayU. Ile mam oczekiwać na wpłatę dla sprzedających?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KrzySi_e
#7 Wielbiciel#

Jestem zbulwersowany opieszałością usługi PayU. Wczoraj tj. 17.10. zakupiłem towar od kilku sprzedających na kwotę ok. 450 zł i w tym samym dniu zleciłem w moim banku przelew kwoty na PayU w dniu 18.10. (poniedziałek). Kwota ta została przelana na PayU zgodnie ze zleceniem. Aktualnie jest godzina 20:30 dnia 18.10. i sprzedający nie otrzymali wpłaty od PayU. Opóźnia to dostawę towaru do mnie. Dostaję stresujące mnie maile od sprzedających, że nie dokonałem wpłaty. Jeszcze nigdy nie musiałem czekać tyle godzin na realizację zlecenia przez PayU.

Jak długo, maksymalnie PayU może przetrzymywać moje pieniądze zanim zrealizuje zobowiązanie?

^^ Nie mogę znaleźć nigdzie regulaminu usługi PayU.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Z reguły trwa to chwilę ale może do końca następnego dnia roboczego, dlaczego nie wpłynęło?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@KrzySi_e Maksymalnie do końca następnego dnia roboczego, tak stanowi regulamin.

Gdybyś płacił w okienku banku przelewem tradycyjnym przez PayU, trwałoby to około 3 dni robocze.

oznacz moderatorów
KrzySi_e
#7 Wielbiciel#

Płacę zawsze przelewem tradycyjnym, bo mam pełną kontrolę nad płatnościami.

Zdarzały mi się dłuższe czasy reakcji PayU ale wytłumaczalne np. moja wpłata w porze wieczorowej ale nigdy tak długo od momentu jak wiem, iż ta kwota została przelana do PayU - około 9 rano sprawdzałem na stronie banku.

Jeśli jest 3 dni jak piszesz, to czekam cierpliwie i nie zapomnę wcisnąć ci  łapki "w punkt".

oznacz moderatorów