anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaplacono ale brak towaru

yogi707
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie zakupiłem zegarek przez raty Allegro Pay a Pan po 3 dniach pisze ze zegarka takiego nie ma i teraz zwroci pieniądze i mam pytanie na jakie konto pójdą do banku który udzielał rat czy na moje prywatne bo jestem w kropce bo nie wiem czy skontaktować się z bankiem w celu rezygnacji kredytu pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@yogi707 czasem tak jest że zanim dojdzie do przyznania rat, towar się sprzeda, kasa wróci na konto banku a Ty musisz rozwiązać umowę kredytową 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

yogi707
#7 Wielbiciel#

Najgorsze jest ze przedmiot był dostępny 3 sztuki gdy zakupiłem i bank przelał to gościu napisał mi że zapomniał usunac ogłoszenie z allegro że tego produktu  nie ma i teraz narobił mi kupę latania i dzwonienia do banku o anulowanie pozdrawiam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeśli zwrócisz lub anulujesz cały zakup, Twoje środki zwrócone przez sprzedającego bezpośrednio do Allegro Pay zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze. Zakup zostanie spłacony, a umowa zawarta z Allegro Pay – zamknięta.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni – w przypadku zakupu z Allegro Pay z opcją spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc – w przypadku zakupu z jakąkolwiek inną opcją spłaty dostępną w Allegro Pay: 2, 3, 5, 10 lub 20 miesięcy.

Jeśli nie otrzymamy zwrotu od sprzedającego w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie.

Dowiedz się więcej o zwrotach w Allegro Pay.

oznacz moderatorów

yogi707
#7 Wielbiciel#

Tak rozumiem ale tutaj wziąłem raty Allegro Pay przez bank i jest inna bajka

oznacz moderatorów