anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapytania o podróbki perfum

MAMY ROZWIĄZANIE!
webteam
#8 Zapaleniec#

 

 

Co o tym sądzicie ? Gdzie mogę zgłosić typa ?debil.png

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
Sojiro
#12 Orędownik#

Ale zgłosić chcesz co? 😄

oznacz moderatorów
Client:111963200
#2 Obserwator#

@Sojiro  To tylko oferta stówki za usunięcie ostrzeżenia przed podróbkami. Rzeczywiście, nie ma o co kruszyć kopii.

oznacz moderatorów
Sojiro
#12 Orędownik#

No toż pytam przecież co chce zgłaszać, czy podróbki czy próbę przekazania korzyści majątkowej w celu usunięcia komentarza, a może oba, bo tego autor nie określił 😄

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

kapusta?

oznacz moderatorów
Client:111963200
#2 Obserwator#

pirat?

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@webteam Do najbliższego składu desek?

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

O żesz.. Coraz większą paranoje polityka allegro widzę generuje. Webteam nie bardzo jest co zgłaszać. Nie robi nic niezgodnego z prawem lecz zwyczajnie wynagradza szkodę. Wywołane jest to kretyńskim systemem punktacji kont sprzedającego. Jednym negatywem, a czasem nawet tylko obcięciem gwiazdek możesz sprawić, że firma straci możliwość wysyłki smartem. To powoduje ogromne straty finansowe, czasem wręcz bankructwo. To tylko przykład desperacji kolejnego sprzedającego. Najgorsze, że powoduje to również falę wyłudzeń  wśród kupujących. Sprzedający już dawno przestali się dziwić gdy dostają propozycje ściągnięcia negatywa za jakiś gratis itp... Niestety polityka allegro spowodowała taką chorą sytuację. Teraz po wystawieniu negatywa albo dostajesz podobną propozycję albo przedsądowe wezwanie do usunięcia komentarza... Jak dla mnie to nie ma co się go czepiać, bo ten wpis jest dowodem na to, że kupujący zawsze wyjdzie od niego bez strat.... Traci na tym tylko sprzedający.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wiesz. Z tymi podatkami to tak śmiesznie jest, że przykładowo odziedziczyłam ze 3000 książek, jakieś monety, gazetki, szkła, kryształy, dziwne odznaki i licho wie co jeszcze. Nieraz wezmę w rękę i tylko oczy wielkie mi się robią i lecę spytać męża co to za badziew. Nawet z piwnicy połowy nie wyciągnęłam. I też jestem sobie sprzedawcą 1000 aukcji +,  praktycznie każdy egzemplarz w sztuce 1 z działalnością n a ryczałcie, żeby mnie urząd nie capnął za sprzedaż własnych rzeczy.... Jakbym miała jak to wszystko przeglądnąć to pewnie aukcji byłoby 5k+. A to tylko po teściu, teściowej, bracie męża i trochę po siostrze teściowej + parę szkieł dokupione na rynku za grosze. Wszystko mam powyżej 2 lat. Ale jaki urząd by w to uwierzył,  sprzedajesz własne graty i tak musisz płacić. 

oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

@webteam Sądzę, że jednak propozycja sprzedającego Ci się spodobała, bo już sprzedałeś swoją uczciwość za to 100 zł i usunąłeś nega.

oznacz moderatorów
webteam
#8 Zapaleniec#

300 + zwrot za produkt i zostaje u mnie 😄

oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

3 stówy dał? To potwierdził, że sprzedaje podróby z bardzo dużą marżą, skoro stać go na takie "rekompensaty" 🙂

oznacz moderatorów
webteam
#8 Zapaleniec#

Także polecam allegrowicza 😂

Nic tylko kupować, zgłaszać dyskusję i wystawiać negaska, szybka kasa i każdy zadowolony 🤣

oznacz moderatorów