anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaszyfrowany adres e-mailowy na etykiecie - co oznacza?

MAMY ROZWIĄZANIE!
browzur
#12 Orędownik#

Co oznacza ciąg liter i cyfr przed @allegromail.pl w rubryce Odbiorca (paczki)? Czy to jest przypisany mi adres w Allegro, o którym pierwszy raz słyszę? Kto (prócz nadawcy paczki) zna(ł) go jeszcze? Bo jak przypuszczam, wydruk dla dostawcy musiał być uzupełniony, więc czy go wypełniało automatycznie Allegro, firma kurierska, czy wszystko na tacy musiał podać sprzedający?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@browzur to jest zaszyfrowany, zwykły maila przechodzą przez serwery allegro żeby uniknąć sprzedaży poza allegro, jak na niego napiszesz dostanie go ten co ma dostać 🙂

Przy zamówieniu pojawiają się dodatkowo krzaczki odpowiedzialne za dane zamówienie i po tym firmy przewozowe współpracujące z allegro wiedzą że paczka pochodzi z allegro do rozliczeń itp.

Poczytaj więcej https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/kontakt-z-klientem/jak-wyswietlamy-adresy-e-mail-w-koresp...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Jest to twój zaszyfrowany adres. Dla każdej transakcji unikalny. Zna go tylko sprzedawca. Podaje go przewoźnikowi przy tworzeniu etykiety. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@browzur To jest mail tak zmieniony przez Allegro, aby wiadomość docierała przez Allegro, nie bezpośrednio. Jeśli wysyłasz ją przez Allegro, serwis może blokować treści dotyczące propozycji zakupu poza serwisem.

oznacz moderatorów