anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszona płatność

kwiatuszek0018
#7 Wielbiciel#

Witam, wpłaciłam przez PAYU i przelew nie doszedł do sprzedajecego...co należy zrobić jak mam potwierdzenie przelewu a na Allegro płatność widnieje jako „rozpoczęta”?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kwiatuszek0018
#7 Wielbiciel#

To już trwa 8 dni od momentu przelewu

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kwiatuszek0018 Jak płaciłaś - przelewem tradycyjnym przez PayU i gotówką na poczcie? Szybkim przelewem przez PayU? Pieniądze z konta pobrało?

oznacz moderatorów

kwiatuszek0018
#7 Wielbiciel#

Na poczcie wpłaciłam, wszystko zgadza się na druku z tym gotowcem z allegro...więc gdzie mam to odesłać do allegro ? Na jaki adres ?

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zapytaj Allegro, dlaczego przez tyle dni przetrzymuje Twoją wpłatę, przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f&subjectId=dd1481bc-6...

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jak napisał@xyz96 - kasę przetrzymuje najprawdopodobniej allegro

bo nie wie w całej swej mądrości komu ją przekazać

wystarczył mały czeski błąd w wklepywaniu przelewu przez Panią lub Pana na poczcie i lipa

 

takie to uroki allegro

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kwiatuszek0018 Otrzymałaś od nas wiadomość mailową w tej sprawie, dlatego odpowiedz na nią proszę i prześlij potwierdzenie tej płatności. Dzięki temu, będziemy mogli sprawdzić tę transakcję z operatorem płatności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kwiatuszek0018 A poprawnie przepisałaś tytuł bo jak modyfikowałeś to inaczej nie dotrze do sprzedawcy 😞 Jak robiłaś jakieś zmiany podeślij potwierdzenie allegro odnajdą i przeksięgują 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kwiatuszek0018
#7 Wielbiciel#

Dziekuje

oznacz moderatorów