anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawyżone koszta wysyłki

sharon_24
#8 Zapaleniec#

Witam.

Mam problem ze sprzedającym . Zakupiłam 3 książki u jednego sprzedawcy ,który naliczył mi opłatę 55 zł listem poleconym! Próbowałam się skontaktować ze sprzedającym żeby obniżył zawyżone koszty wysyłki ,ale z jego strony zero odzewu. Zastanawiam się co zrobić w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 IMHO, stali bywalcy powinni zrobić na przekór allegro oraz moderacji i dać sobie spokój z tą całą szczurzą "grywalizacją", bo gdy w rankingach z ostatnich 30 dni wyświetlanych na stronie głównej forum zostanie tylko jedna "jedynie słuszna" persona, to już nie będzie wyglądać tak fajnie, a i ci postawieni wyżej w hierarchii może zaczną się zastanawiać, co tam nie pykło zarządcy tego folwarku i co z tym faktem zrobić (nima wyników, nima premii?).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Knowhere popieram, niektórym wydaje się, że szczyt marzeń w dzisiejszych czasach to bycie na topie forum. Ja już usłyszałem od naszego forumowego geniusza, że jestem "zerem", bo mam mało rozwiązań i mogę co niektórym tutaj co najwyżej buty wiązać.

Nie wiedziałem, że wyznacznikiem sukcesu jest liczba godzin spędzanych na forum, heh. Aż dziwne, że są jeszcze inne formy spędzania wolnego czasu, o których niektórzy chyba nie wiedzą 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

sharon_24
#8 Zapaleniec#

Przyznałam,że wylicytowałam 3 książki a list polecony był przykładem. Ja wybrałam opcje wysyłki paczkomatem za jedyne 38,90. Na szczęście sprzedająca okazała się porządną osobą i dogadałyśmy się co do wysyłki. Tak więc ,dziękuję wszystkim ,którzy mi pomogli w rozwiązaniu problemu. Temat uważam za zamknięty. Pozdrawiam !

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@sharon_24  szkoda że na początku nie napisałeś ile sprzedawca chce za wysyłkę  jednego przedmiotu. Pewnie miał ustawiony zwykły paczkomat w standardowej cenie co w sumie za trzy przesyłki dawało Twoją sumę.

oznacz moderatorów