anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ze sprzedającym nie ma kontaktu, nie przyjął reklamacji, co mogę zrobić?

Mario7-M3
#7 Wielbiciel#

Silnik T5 allegro.jpg

Witam. Odradzam zakup jakichkolwiek rzeczy od tego sprzedawcy. Nie odbiera telefonów, nie uwzględnia reklamacji. Szkoda, że po fakcie zagłębiłem się w opinie o tym Gościu. Gdzie indziej jest jeszcze gorzej. tylko zależy mu na kasie a nie na dobru klienta. NIE POLECAM PANA [edycja] I JEGO FIRMY

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@Mario7-M3 masz wyrok sądu ? wiesz że to są pomówienia i uderza w dobro firmy 😞 

Udaj się do rzecznika konsumenta to Ci pomoże w walce, a jak nic nie da to wesprze Cię w sądzie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Mario7-M3
#7 Wielbiciel#

Podejrzewam, że do rzecznika będzie trzeba się udać. Silnik po regeneracji a po założeniu cieknie i sprzedający nie poczuwa się do odpowiedzialności, także coś jest nie tak

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

motóra się nie strachaj / walcz o swoje jak uważasz że masz rację

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I Allegro Ci nic w tej sprawie nie pomogło?

oznacz moderatorów

Mario7-M3
#7 Wielbiciel#

Właśnie dogadałem się poza allegro żeby było taniej... 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Mario7-M3 Miało być taniej a wyjdzie drożej… jak poza Allegro to rzecznik i ewentualnie sąd. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To zakup poza Allegro?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Każdy z nas uczy sie na bledach. Jak to mowią: frycowe kosztuje. Nie przejmuj sie - też lata wstecz zaliczylem wtopę. Od tego momentu staram sie pilnować w tego typu sprawach.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Mario7-M3  napisał(a):

Podejrzewam, że do rzecznika będzie trzeba się udać. Silnik po regeneracji a po założeniu cieknie i sprzedający nie poczuwa się do odpowiedzialności, także coś jest nie tak


Do Rzecznika daleka droga. Chyba nie sądzisz, że przyjdziesz i powiesz, że coś ci cieknie i temat ruszy z kopyta? 😄 😉

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@kostas11  napisał(a):

@Mario7-M3 masz wyrok sądu ? wiesz że to są pomówienia i uderza w dobro firmy 😞 

to wesprze Cię w sądzie 🙂


Aż takim optymistą to nie byłbym 😉

oznacz moderatorów