anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoś tańszy produkt

MAMY ROZWIĄZANIE!
Fizzly
#8 Zapaleniec#

Dlaczego gdy kupuję produkt z "gwarancją najniższej ceny" i chcę zgłosić że znalazłem taniej aby otrzymać kupon, to nie mogę wpisać sklepu tylko musze wybrać jakichś, podczas gdy lista sklepów jest mega uboga? Robicie z ludzi **piiip**ów jak rozumiem...?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Ta lista jest już gotowa ułożona przez Allegro.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Fizzly przeczytaj regulamin i wróć ponownie z odpowiedzią 😄

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-akcji-promocyjnej-gwarancja-najnizszej-ceny-w-wybranych-skle...

  1. Akcja polega na przyznaniu Uczestnikom kuponów rabatowych w przypadku gdy Uczestnik dokonał zakupu w Ofercie z oznaczeniem “Gwarancja najniższej ceny” a następnie odnalazł Produkt identyczny oferowany w niższej cenie przez sklep internetowy wymieniony w załączniku 1 do Regulaminu Akcji (dalej jako “Sklep internetowy”).

Załącznik nr 1 do Regulaminu Akcji (lista Sklepów internetowych):

123lazienka.pl

8a.pl

**piiip**.pl

bricoman.pl

centrumrowerowe.pl

electro.pl

empik.com

**piiip**.pl

euro.com.pl

gemini.pl

hurtelektryczny.pl

komputronik.pl

korob.pl

lazienkaplus.pl

leroymerlin.pl

makeup.pl

mediaexpert.pl

mediamarkt.pl

morele.net

narzedziak.pl

notino.pl

oleole.pl

sklepopon.com

sport-shop.pl

strefakierowcy.pl

superpharm.pl

tim.pl

ucando.pl

xl-narzedzia.pl

zooplus.pl

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Fizzly
#8 Zapaleniec#

No w zasadzie zakładam że wspomina o tym regulamin, skoro tak się wycwanili, ale zawsze sądziłem że ta gwarancja najniższej ceny faktycznie jest gwarancją, a to zwykła bzdura. Teraz już zawsze będę szukać poza Allegro zanim coś kupię... Wnoszę o "gwarancja najniższej ceny *w porównaniu do wybranych sklepów".

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Fizzly przecież na allegro już dawno nie jest tanio, stąd takie akcje 😄 koszt sprzedaży na allegro to jakieś 20 % + kosztowne problemy więc jak myślisz gdzie to ląduje w towarze 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Fizzly ot jak wszędzie , wielkie hallo z niczego .

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Fizzly nie przeczytałeś istotnego zapisu w regulaminie akcji cyt ,,

  1. Jeśli w ciągu 72 godzin po zakupie zauważysz ten sam produkt w niższej cenie w jednym z wymienionych sklepów, zgłoś nam tańszą ofertę. Aby to zrobić, przejdź do szczegółów swojego zamówienia w menu Moje zakupy.
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@Fizzly Nie dawaj się nabierać na te marketingowe sztuczki 😀

Mam nadzieję, że nie wierzysz również w to, że dzięki Smart masz darmową dostawę. Owszem jest ona darmowa, ale tylko w porównaniu z innym klientem, który kupuje ten sam produkt na Allegro, nie będąc w smarcie.

  • za tego smarta już musiałeś zapłacić w rocznej lub miesięcznej subskrypcji 
  • a druga część tej darmowości ukryta jest w cenach produktów za pomocą dopłat do smarta oraz prowizji, którą Allegro obarcza sprzedających, a ci dopisują ją jako dodatkowy koszt w końcową cenę produktu. (kurier za dormo nie jeździ w tę i spowrotem)😂
oznacz moderatorów