anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoszenie zwrotu

aRnie88
#7 Wielbiciel#

Dokonałem zakupu, ale przed wysyłką zgłosiłem zwrot. Napisałem dodatkowo do sprzedającego. Nie wygenerowała mi się etykieta (jakiś błąd). Sprzedający nie odpowiedział, więc nie przyjąłem przesyłki. Teraz sprzedający mi pisze, że zwróci kwotę zakupu, ale pomniejszoną o koszty przesyłki zwrotnej 13,99 zł. Może tak?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Nie może jak zwrot został zrobiony przed wysłaniem towaru.

oznacz moderatorów

aRnie88
#7 Wielbiciel#

Nawet jak sprzedający zdążył wygenerować etykietę, ale przed wysyłką?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak wygenerował etykietę to mógł ja anulować albo reklamować zwrot za etykietę. Opisz jak  wysłał, czym i jaki przewoźnik.

oznacz moderatorów

aRnie88
#7 Wielbiciel#

Faktycznie, przesyłka była już nadana. Jakaś obsuwa w powiadomieniach na allegro, bo przed przesłaniem formularza zwrotu sprawdzałem. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@aRnie88 skoro zgłosiłeś zwrot to trzeba za zwrot zapłacić, darmowy jest tylko w smarcie przy odebraniu i nadaniu inaczej kasują sprzedawcę za powrót 🙂 

Skąd wiesz że przed wysyłką ? daj numer paczki i napisz o której był zgłoszony zwrot ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

aRnie88
#7 Wielbiciel#

Faktycznie, przesyłka była już nadana. Jakaś obsuwa w powiadomieniach na allegro, bo przed przesłaniem formularza zwrotu jeszcze sprawdzałem. 

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Wiozę przesyłki do Urzędu Pocztowego, zostawiam je ok. 17. Zdarza się, że Pracownik PP skanuje je dopiero po 19:00. Jak widać już od 17 nie mam możliwości "zatrzymania" przesyłki, choć godzina skanowania jest późniejsza.

oznacz moderatorów

aRnie88
#7 Wielbiciel#

Jasne, w pełni to rozumiem

oznacz moderatorów