anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zgloszenie na Allegro Protect

Alicja-A5
#7 Wielbiciel#

Witam chcę złożyć zgłoszenie na Allegro Protect ale w zakładce - wybierz produkt ( opcjonalnie)- produkt którego dotyczy problem nie mogę znaleźć swojego zakupu. Jak mogę inaczej zgłosić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz zakupu w zakładce czy nie spełniasz warunków o złożenie rekompensaty?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alicja-A5 podaj proszę numer zamówienia którego to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

@Alicja-A5 Kupowane przez Allegro czy przez podesłany link? Jeśli link, to jaki?

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

Alicja-A5
#7 Wielbiciel#

1401eb10-f58c-11ed-9029-a9bc0e46dc31

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Alicja-A5 Do tego zamówienia dyskusja została już zakończona, dlatego nie możesz rozpocząć jej ponownie. Opisz proszę dokładnie, na czym polega Twój problem — czy produkt uległ uszkodzeniu? Kontaktowałaś się w tej sprawie ze sprzedającym? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Alicja-A5
#7 Wielbiciel#

zakupiłem rower w maju 2023 od początku były problemy z regulacją hamulców oraz z przerywaną pracą silnika. Zgłosiłem problemy do sprzedającego poprzez Alegro. W ramach gwarancji otrzymałem zgodę na wymianę tarczy hamulcowej oraz manetki regulacji prędkości. Przez pewien czas rower spełniał się poprawnie. Po sezonie zimowym znowu pojawiły się problemy z napędem tym razem prowadzę korespondencję ze sprzedawcą bezpośrednio. Otrzymałem dwa wirniki do silnika ( drugi wirnik dostałem po stwierdzeniu, że w montażu fabrycznym nie zamontowano dwóch podkładek). Reasumując rower, był sprawny przez trzy miesiące w ciągu roku, reklamowałem czterokrotnie; wadliwa tarcza hamulcowa (wymieniona) i trzykrotnie awaria napędu w tym dwukrotna wymiana wirnika oraz manetki nie pomogły rower dalej jest niesprawny ponieważ praca silnika jest przerywana i żadna naprawa nie poprawi sytuacji. W związku ze zbliżającym się zakończeniem okresu gwarancji żądam zwrotu kosztów zakupu roweru.

proszę o pomoc ze zwrotem . pozdrawiam

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Alicja-A5 Dyskusja została wznowiona 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Alicja-A5
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 😀

oznacz moderatorów