anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgubiona przesyłka, a odstąpienie od umowy.

goly2286
#7 Wielbiciel#

Witam, mam następujące pytanie. 

Czy mogę odstąpić od umowy oraz ubiegać się o zwrot pieniędzy jeśli zakupiłem towar  w dniu 09.04.2020 od przedsiębiorcy, termin dostarczenia przesyłki upłynął 14.04.2020. Sprzedający wysłał towar do paczkomatu jednak ten zaginął. 

 

Dziękuje.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, możesz odstąpić od umowy i zażądać zwrotu wpłaty. Odstąpić możesz w każdej chwili, nawet od razu po zakupie, jednak najpóźniej w ciągu 14 dni od odebrania towaru.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@goly2286 A skąd masz taką informacje, co w systemie jest bo mi ostatnio paczka jeździła u kuriera do 6 do 14 kwietnia i dopiero trafiła do paczkomatu, taki czas 😞  A jak się potwierdzi, to tak możesz odstąpić lub poprosić o ponowną wysyłkę, sprzedawca dostanie odszkodowanie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

goly2286
#7 Wielbiciel#

Dzwonilem na infolinię Inpostu i zostalem ponformowany, że najprawdopodobniej etykieta przesyłki jest nieczytelna dlatego ta ciągle wisi w ,,wyslano z oddziału,, , poproszono mnie również o opisanie zawartości przesyłki i rozpoczęto tak zwaną interwencję 🙂 

Ja jestem cierpliwy tylko tutaj akurat był to prezent o dość sporej wartości, poczekam jeszcze kilka dni i będe ubiegal się o zwrot.

oznacz moderatorów