anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana czasu wysyłki przez sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:47440804
#8 Zapaleniec#

Witam,

zamówiłem jakiś czas temu przedmiot od sprzedającego, w którego opisie widniała treść: "Zamówienia do godziny 13 będą wysyłane tego samego dnia". Około godziny po zakupie sprzedający usunął wyżej wymienioną informację. Gdy się z nim skontaktowałem udawał, że nic takiego tam nie widniało oraz, że czas wysyłki wynosi 30 dni i towaru nie mają na miejscu. Co zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
szafawaw
#7 Wielbiciel#

Witam, ja bym poprosił o zwrot $

oznacz moderatorów
Client:47440804
#8 Zapaleniec#

Jeżeli sprzedawca nie zgodzi się na taki układ założyć spór?

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:47440804 Liczy się czas wysyłki w ofercie, w której kupiłeś, masz do niej wgląd w zakładce Kupione - masz tam podany czas wysyłki na chwilę Twojego zakupu. Masz tam też podany czas dostawy. Jeśli czas wysyłki i dostawy zostały przekroczone, domagaj się niezwłocznego zwroty wpłaty i napisz, że odstępujesz od umowy ze względu na przekroczenie czasu realizacji. Napisz to wszystko w Dyskusji - przygląda się jej pracownik Allegro i pomaga;

https://allegro.pl/dyskusje/nowa

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne/jak-rozpoczac-dyskusje-i-wyjasnic-prob...

oznacz moderatorów
Client:47440804
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20200506-121034.png

Screenshot_20200506-121118.png

Screenshot_20200506-121128.png

Informacja, że towar mają na miejscu była w opisie samego produktu i wysyłają go do godziny 13, a przewidywany czas dostawy to 30 dni. Czy to nie jest wprowadzanie konsumenta w błąd? Bardziej chodzi mi o to. Czy to jest w ogóle fair?

oznacz moderatorów
Client:47440804
#8 Zapaleniec#

czas wysyłki, a nie dostawy

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Aukcja była nieregulaminowa, możesz domagać się wysyłki w czasie podanym w opisie, skoro był taki podany i jest dla Ciebie korzystniejszy. Załóż Dyskusję i domagaj się zwrotu wpłaty.

oznacz moderatorów
Bellatrix-1999
#9 Pomysłodawca#

Przestań szczuć, odstąp od umowy przez "zwróć przedmiot" i po krzyku

oznacz moderatorów
Client:47440804
#8 Zapaleniec#

Nie szczuję po prostu chciałem pokazać jak to wyglądało, zwrócić przedmiotu nie mogę bo nawet taka opcja mi się nie wyświetla. Nie rozumiem skąd to stwierdzenie.

oznacz moderatorów
Client:47440804
#8 Zapaleniec#

Sprawa została rozwiązana.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:47440804, jak? Napisz dokładnie co wynikło i zaznacz jako rozwiązanie 🙂

A jako majka polecam NT-USB od RODE, nie jakieś NOVOXy czy coś, no i ramię od RODE 🙂

oznacz moderatorów
Client:47440804
#8 Zapaleniec#

Dogadałem się ze sprzedawcą. Miły człowiek.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

No to super 🙂 akurat rozwiązaniem jest twój post ^ 🙂

oznacz moderatorów