anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana oceny towaru.

swistak2112
#8 Zapaleniec#

Witam, w dostawie brakowało dwóch wiązek w towarze https://allegro.pl/oferta/instalacja-wsk-175-m21-w2-wiazka-kable-schemat-7949205868#productReviews. Aukcja 7949205868

Rozpocząłem i zakończyłem dyskusję z producentem. Dosłał dwie brakujące wiązki. Nawiązaliśmy konstruktywną dyskusję. Po nadejściu brakujących wiązek podałem producentowi potrzebne mu informacje wykonawcze- zgodnie z telefoniczną umową. Chcę zmienić ocenę towaru- teraz jest zgodna ze specyfikacją. Wyjątkowo konstruktywna współpraca ze sprzedającym  w niełatwym temacie remontu pojazdów zabytkowych.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@swistak2112 jeśli nie zmieniałeś oceny, to możesz ją edytować aby to zrobić wejź proszę do zakładki Moje zakupy. Kliknij [szczegóły zakupu] przy zamówieniu od sprzedającego, którego ocenę chcesz zmienić lub usunąć. Kliknij [Pokaż ocenę]. Zobaczysz wystawioną ocenę. Aby ją edytować, kliknij [zmień ocenę]. 
Następnie, jeśli chcesz edytować ocenę – wprowadź zmiany i kliknij [zapisz zmiany]. 
Jeśli już raz ocena była zmieniana, prosze napisz do nas tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

swistak2112
#8 Zapaleniec#

Mogę wejść tam do oceny sprzedającego. Nie ma oceny towaru 7949205868. Albo jestem już zbyt tępy, aby to zmienić.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@swistak2112 przepraszam, założyłam, że Twoja opinia dotyczyła transakcji, a nie produktu, chociaż napisałeś "ocenę towaru". W takiej sytuacji napisz proszę do nas za pomocą tego formularza, będziesz mógł edytować opinię tylko raz. Po usunięciu przez nas opinii produktowej otrzymasz e-mail, w którym będziesz mógł przejść do edycji opinii.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z ta opinią produktu, teraz przez wasz katalog nie ma żadnego sensu, moje zdanie a może nie tylko moje.🤗

oznacz moderatorów