anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana opcji płatności szybkie zakupy

CzikoPL
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, jak zmienić opcje płatności przy szybkich zakupach na stałe? Ciągle mi się wyświetla blik z kodem a ja chciałbym to zmienić na blik bez kodu a nie mogę nigdzie tego przestawić.

IMG_1140.jpeg

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
 

Spróbuj< wchodzisz w aplikacje banku > Blik > ustawienia i tam masz wszystkie powiązane strony, przeglądarki, aplikacje. Wystarczy, ze tam usuniesz allegro i problem rozwiązany.

oznacz moderatorów

CzikoPL
#9 Pomysłodawca#

Nie, to jest po stronie Allegro. Czekam na odp moderatora.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podczas wyboru metody płatności oraz formy dostawy, kliknij proszę w przycisk "Zmień".

oznacz moderatorów

CzikoPL
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście ze tak robiłem, nie jestem upośledzony, to działa tylko na jedna transakcje, potem znów wraca tak jak było.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CzikoPL Aby skorzystać z płatności BLIK bez kodu, podczas płatności z kodem BLIK powinieneś wyrazić zgodę w aplikacji bankowej na zapisanie Allegro jako zaufanego serwisu. Dzięki temu przy kolejnej płatności przy pomocy BLIK-a nie będziesz musiał podawać kodu (jedyną autoryzacją takiej płatności będzie zgoda na płatność w aplikacji banku). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

CzikoPL
#9 Pomysłodawca#

Mam tak zrobione, i to działa, tylko chce domyślnie zmienić aby wyświetlało mi się blik bez kodu czy to tak naprawdę trudno zrozumieć, próbowałem tez płatność z iPKO aby wyświetlała się domyślnie ale tez nic z tego 

oznacz moderatorów