anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana paczkomatu docelowego przez system allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
ogrodnikkamil
#7 Wielbiciel#

Witam. Nie wiem, dlaczego allegro zmieniło (pewnie w czasie mojego zakupu, którego pewnie nie doczytałem) mój docelowy paczkomat.

Teraz dwie paczki jadą do innego województwa-dopiero przy trzecim zakupie zauważyłem, że coś się allegro popierdaczyło...nie zapamiętało "mojego" paczkomatu jako domyślnego i wybrało zupełnie z innej beczki. :(((((((((((((((((

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
Client:45060129
#7 Wielbiciel#

identyczna sytuacja, od dawna nie zmieniałem paczkomatu bo nie było potrzeby, ostatnio sam się zmienił - na szczęście na sąsiedni ... 

oznacz moderatorów
Client:104445822
#7 Wielbiciel#

U mnie aktualnie dokładnie to samo, na szczęście to tylko jedna paczka, bo nie zamawiam jednej za drugą... 

oznacz moderatorów
scoork
#7 Wielbiciel#

Zwracajcie uwagę na oznaczenie paczkomatu. Jeśli do sieci paczkomatów zostanie dodany następny to ten zapamiętany w allegro się zmieni. 

oznacz moderatorów
CZAREKT
#7 Wielbiciel#

No świetnie, jeszcze to.  **piiip**yczny program, czy programistów ma allegro.

oznacz moderatorów
surecc
#8 Zapaleniec#

Widzisz, ja nic nie dodawałem. Odkąd postawili nowy bezobsługowy, bliżej, to sam się potrafi wybrać... losowo. Mam dwa adresy (oddalone o 50km) i zmieniając adres, zmienia też paczkomat, to oczywiste. Ale raz wybiera 100m od domu, raz 50m od domu. Loteria.

oznacz moderatorów
lookashzz
#7 Wielbiciel#

Allegro nadal to robi, z jakiegoś powodu zmienia paczkomat który zawsze wprowadzam na inny (całe szczęście niedaleko). Ale zawsze przy potwierdzaniu zakupu muszę sprawdzać i bardzo często poprawiać. Trochę to uciążliwe.

oznacz moderatorów
surecc
#8 Zapaleniec#

U mnie tak samo, ale nadal losowo, raz jeden raz drugi. Ale jak zmieniam adres na całkiem daleki (do pracy) i z powrotem zmienię na dom, to zawsze wybiera ten, którego nie chcę. Czyli narzuca swój, jako preferowany. Sądzę, że po prostu automat liczy odległość,  Allegro preferuje te nowsze, gdzie musisz mieć apkę, czyli taki lekki przymus, żeby zainstalować...

oznacz moderatorów
surecc
#8 Zapaleniec#

Dziś to samo, ale dodali nowy paczkomat. Krew mnie zalewa, że trzeba za każdym razem zmieniać i kontrolować, czy nie wskoczył inny paczkomat. Na o*l*x jakoś się to nie dzieje. Chyba za dużo tych paczkomatów i się podgryzają nawzajem....

oznacz moderatorów