anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany w Allegro Pay oraz tańsza dostawa kurierem Allegro Smart!

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Kurier w ramach Allegro Smart! już od 40 zł

Chcemy, aby usługa Smart! była dla Was jak najbardziej korzystna. Dlatego promocja na darmowego kuriera w zamówieniu od 40 zł zostaje z nami na stałe. Mamy nadzieję, że pomoże to dotrzeć Waszym zamówieniom na czas w gorącym, przedświątecznym okresie.

Znosimy limit wiekowy w Allegro Pay

Do tej pory, aby skorzystać z Allegro Pay, należało spełnić kilka wymagań. Słuchamy uważnie Waszych opinii na temat tej usługi. Postanowiliśmy znieść ograniczenie wiekowe, które nie pozwalały korzystać z Allegro Pay osobom po 75 roku życia. Od 4 stycznia osoby pełnoletnie zrobią to bez limitu wiekowego.

Automatyczny zwrot nadpłaty

To nie jedyna nowość, jeśli chodzi o Allegro Pay. Od teraz, jeśli w Twoim panelu Allegro Pay pojawi się nadpłata, przy pierwszej takiej sytuacji poprosimy Cię o podanie numeru konta, na który zwrócimy środki. Gdy stanie się to ponownie, nadpłatę przekażemy od razu na wcześniej wskazany rachunek. Pamiętaj, że nadpłata w pierwszej kolejności zasili ewentualne zaległe spłaty z innych umów Allegro Pay na Twoim koncie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:103162646
#9 Pomysłodawca#

Dzień  dobry  bardzo  przepraszam ale  nie  do końca wszystko  rozumiem  bo  nie  jestem  komputerowy  mam  63  rok  życia  muszę się  zastanowić  nad  tym bo  nie  wiem za  co  miały  być  pieniądze  ?Na  spokojnie  się  nad  tym zastanowię .  Pozdrawiam  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103162646 W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na Gadane 🙂 Z chęcią pomożemy!

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów