anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany w powiadomieniach o zmianie ceny

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mythos7
#7 Wielbiciel#

Hej,

Zauważyłem że od jakiegoś czasu powiadomienia mailowe o zmianie ceny produktów które obserwuję nie zawierają poprzedniej ceny, tylko nową. Ktoś zna przyczynę? Szczerze to prowadzi moim zdaniem do nadużyć ze strony sprzedawców.

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mythos7 Cześć. 🙂 Dziękuję za wiadomość. Jesteśmy świadomi tego, że obecnie w powiadomieniach mejlowych nie ma poprzedniej ceny. Pracujemy nad rozwiązaniem tej sprawy 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
toomala
#7 Wielbiciel#

@ko_alka Czy to jest problem techniczny, czy jakaś celowa zmiana i ma już tak zostać?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@toomala tak pewnie zostanie,  @ko_alka robi dobrą minę do złej gry , sprzedawcy tak intensywnie mięszają cenami ,że zbyt powolny system allegro podając poprzednią cenę mógłby wprowadzać w błąd , masz informację o ruchu ceny w ofercie oberwowanej to sobie kombinuj .

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@toomala Nie jest to problem techniczny. Planujemy przywrócić widok starej ceny, ale jednocześnie wdrożenie to musi być zgodne z dyrektywą Omnibus i kilka kwestii wymaga dokładnego przeanalizowania. Pochylimy się nad tematem, ale nie jestem Wam w stanie podać dokładnej daty wdrożenia. Proszę o cierpliwość. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kmaciejpl
#2 Obserwator#

Podbijamy temat, gdyby była jakakolwiec możliwość sprawdzenia ceny przed zmianą to byłoby super

oznacz moderatorów
-M4ciek-
#8 Zapaleniec#

to ruszcie devów by to opracowali ASAP, bo obecna forma powiadomień (mamy czerwiec, Omnibus już trochę jest!) jest po prostu bezużyteczna

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Nie mieszaj w to sprzedawców, nie mamy wpływu na to co Allegro wysyła

oznacz moderatorów
Mythos7
#7 Wielbiciel#

Chciałoby się powiedzieć: uderz w stół...

Nie miałem zamiaru "mieszać" w to sprzedawców. W sumie sam ich w to wmieszałeś zbędnym komentarzem.

Ale skoro już w tym temacie to regularnie w moich obserwowanych ofertach są przedmioty w stałej cenie przez długi czas, po czym cena jest podwyższana i po chwili wraca do starej ceny, udając, że jest obniżką. Tym samym korzystają z powiadomień allegro o zmianie cen fałszywie udając obniżki. 

Zatem nie było to przecież personalne, ale skoro się odezwałeś to widać coś jest na rzeczy 🙂

oznacz moderatorów
igooriev
#1 Nowicjusz#

Dokładnie o to samo chciałem zapytać. Jest to niestety bardzo frustrujące gdy nagle pojawia się powiadomienie mailowe o rzekomych "obniżkach" cen i nie jesteśmy od razu w stanie sprawdzić czy to rzeczywista obniżka czy celowa manipulacja cena aby tylko obserwujący dostał powiadomienie. Szczególnie gdy to oficjalne konto Allegro zalewa mnie kilka razy dziennie informacja o obniżce gdy tak naprawdę cena nie uległa zmianie.

oznacz moderatorów
KamroCentrum
#7 Wielbiciel#

Jak skłonić allegro żeby podawało w powiadomieniu starą cenę po jej zmianie przez sprzedającego?

Teraz dostajemy powiadomienie o zmianie ceny i widzimy cenę nową nie wiemy jaka była przed zmianą.

oznacz moderatorów
Gi3
#7 Wielbiciel#

Allegro powinno podawać

1. Aktualną cenę po obniżce

2. Poprzednią cenę przed obniżką

3. Najniższą cenę z ostatnich 30 dni

Podając te trzy parametry wszystko byłoby jasne i zgodne z prawem.

oznacz moderatorów