anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmieniona sposób dostawy

_Andrzej_S
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Czy jako kupujący jeśli wybrałem wysyłkę pocztą polską to czy sprzedawca ma prawo bez poinformowania mnie wysłać zakupiony przedmiot innym przewoźnikiem? Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_Andrzej_S może się przytrafić ,że podczas nadawania przesyłki występuje błąd i sprzedawca , aby nie opóźnać korzysta z innego przewoźnika . Nie powinien tego robić bez uzgodnienia z odbiorcą , ale nie zawsze czas na to pozwala . Trudno tu się doszukiwać złej woli ze strony sprzedawcy .

oznacz moderatorów

_Andrzej_S
#7 Wielbiciel#

A to nie działa tak że dokonując zakupu jest to jakaś forma umowy i w niej jest zapisane co wybiera kupujący w tym przesyłkę? Dodam że przesyłka od kilku dni widnieje w allegro że czeka na nadanie. Sprzedawca twierdzi że wysłał innym kurierem i tu moje wątpliwości. Nie otrzymałem od przewoźnika że zostało coś do mnie nadane i nie mogę się doprosić nr listu przewozowego od sprzedawcy. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_Andrzej_S No niby tak lecz nie zawsze jest wykonalne , ale zasada jest inna : Ty płacisz i masz otrzymać towar . To co teraz napisałeś zmienia postać rzeczy ..... sprzedawca się miga , masz skuteczne  narzędzie od allegro ,które nazywa się ,,dyskusja ,, ... skorzystaj .

oznacz moderatorów