anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zniknął punkt allegro one.

Client:40700862
#7 Wielbiciel#

Witam,

Na święta chciałem kupić parę prezentów i chciałem dostarczyc je do punktu allegro one. Pare dni temu moglem to zrobic normalnie, mialem opcje wybrania kolportera w poblizu aktualnie nie ma go nigdzie nawet na mapie. Wie ktos o co chodzi?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:40700862, może to wynikać z chwilowego przepełnienia punktu. 🙂 Rekomenduję Ci znalezienie innego, pobliskiego punktu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Można podejrzewać że te punkty miały dość współpracy z allegro.

oznacz moderatorów

thebarthez
#8 Zapaleniec#

No właśnie. Mi w ogóle znikło. Tak więc dlaczego nie mogę wybrać "Allegro One Punkt, Kolporter" na karcie zakupu? Na stronie przedmiotu widnieje ale w trakcie zakupu ta opcja już znika z pola wyboru. I od wielu dni się to nie zmienia. 

Więc co to znaczy? Że wszystkie punkty w całym Szczecinie są przepełnione??

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@thebarthez, widzę, że w Szczecinie dostępny jest m.in. punkt przy ulicy Kolumba. Jeśli punkt One by Allegro jest niedostępny na mapie w formularzu dostawy i płatności, zazwyczaj oznacza to, że ta metoda dostawy nie jest dostępna w danej ofercie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

thebarthez
#8 Zapaleniec#

Nie, nie czyta pani w ogóle tego co napisałem.  Raz jeszcze, powolutku: Jest taka oferta jak "Allegro One Punkt, Kolporter" na stronie przedmiotu w informacji jakie formy dostawy mam do wyboru. Jeśli muszę to zaznaczyć to zaznaczam: Tak, tego towaru, który chcę kupić. A następnie po kliknięciu taką funkcję na stronie tego przedmiotu jak "Kup Teraz" nie mam w polu wyboru dostawy takiej opcji jak "Allegro One Punkt, Kolporter". W ogóle mi się nic takiego tam już nie wyświetla jakby tego nigdy w ogóle nie było. I to się utrzymuje już od wielu dni a codziennie sprawdzam. Zatem czy sprawa może być potraktowana jakby problem nie leżał po mojej stronie tylko po waszej? Z góry dziękuję za taką możliwość.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@thebarthez, wskaż, proszę, której oferty to dotyczy. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

thebarthez
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@thebarthez, widzę, że ten sprzedający ma bardzo dużo metod dostawy i pokazuje się tylko kilka. Dlatego po przejściu do formularza dostawy należy kliknąć w opcję "zobacz wszystkie na mapie".

image (17).png

Wtedy pojawi się mapka:

image (16).png

Nad mapką skorzystaj z okienka "Pokaż punkty" i wybierz "Allegro One Punkt Kolporter". Pokażą Ci się wszystkie obecnie dostępne Saloniki Kolportera.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

thebarthez
#8 Zapaleniec#

No to teraz bardzo fajnie, że to zostało tak zmienione, że obecnie tylko w ten sposób można się dostać do "Allegro One Punkt, Kolporter" na stronie kupna przedmiotu. Chyba, że po prostu zwykły automat to ustawia, a rzeczywiście tyle punktów, łącznie z tym kolporterem do którego chodziłem, odmówiło dalszej współpracy. Czy mógłbym jeszcze otrzymać od Pani informację czy rzeczywiście ilość "kolporterów" na terenie całej Polski, z którymi współpracowaliście, po prostu bardzo zmalała? To by zamykało temat.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@thebarthez, w tym przypadku konieczność wyszukania punktu poprzez mapkę wynika z tego, że sprzedający oferuje wiele metod dostaw. Jeśli podasz adres konkretnego punktu, mogę sprawdzić, jaki jest jego status - czy np. jego wyłączenie jest chwilowe, czy też nie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

thebarthez
#8 Zapaleniec#

Fryderyka Chopina 27, 71-450 Szczecin, kolporter intermarche

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@thebarthez, tak, ten punkt jest czasowo przepełniony. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

thebarthez
#8 Zapaleniec#

Aha, czyli po prostu nie wyrabiają. Mają za dużo paczek i klienci ich nie odbierają. I wrócą. To w tej chwili istnieją na cały Szczecin tylko 2 korportery, które przyjmują paczki:|

Przynajmniej teraz wiem o co chodzi. Dzięki:)

oznacz moderatorów

thebarthez
#8 Zapaleniec#

Dodam też, że ta sama sytuacja występuję na innych ofertach, w których  "Allegro One Punkt, Kolporter" jest na stronie towaru w dostawie, ale już na karcie zakupu tego przedmiotu znika. Wygląda to na jakiś poważniejszy problem. Nie kwalifikuję się do tego czy o co chodzi? Wcześniej już nie raz zamawiałem przez tą opcję bezproblemowo.

oznacz moderatorów