anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zniknięcie pieniędzy

Client:94399381
#7 Wielbiciel#

Mieliście może taki przypadek że po zleceniu zwrotu, pieniądze pojawiły się na koncie a potem z niego zniknęły?
Zwrot został zrobiony przez PayU, a pieniądze były parę sekund po kliknięciu zwrotu lecz gdy wróciłem po pracy do domu nie było ich już na koncie

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:94399381 Jaki zwrot? Zwrot wpłaty od sprzedawcy? Pieniądze były na saldzie Allegro Finanse? Jeśli były na koncie bankowym, to nie mogły zniknąć.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:94399381 Pieniądze nie znikają, jak były na Allegro to może zostały przelane na twoje konto, sprawdź.

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

Wyjasnilo sie to ? Mam taki sam przypadek teraz

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@5679707 napisz proszę coś więcej. Jeżeli masz na myśli zwrot od sprzedającego z zamówienia nr 8855e081-1c7a-11ec-827d-21bef6efbc54 to środki zwrócone przez sprzedającego 23.09.2021r powinny trafić na Twoje konto przypisane do BLIKa, którym opłaciłeś ten zakup. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

@la_nika Dostałem zwrot od sprzedającego,ale jeszcze tego samego dnia te pieniądze zostały pobrane z konta bez mojej wiedzy.Kwota która została pobrana wynosi tyle samo co za produkt z którego zrezygnowałem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@5679707 jeśli pieniądze zostały pobrane z Twojego konta bankowego, skontaktuj się proszę z bankiem. My nie mamy możliwości pobrać pieniędzy z Twojego konta w banku bez Twojej wiedzy. Widzę, że nie robiłeś też wypłaty z salda Allegro Finanse, więc środki nie trafiły tam tylko na Twoje konto w banku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@5679707 Jak na liście transakcji w banku jest opisane to "pobranie"? Na czyj numer konta pieniądze przelano?

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

@xyz96 no właśnie najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że wygląda to jakbym kupił ponownie ten sam produkt z którego zrezygnowałem wcześniej.Samo to "pobranie" jest opisane jak płatność blikiem ( WEB-KOD MOBILNY ),pisałem w tej sprawie do faceta od tego produktu i udowodnił mi że do żadnej nowej transakcji nie doszło i że same pieniądze zostały mi zwrócone i powinny być na koncie.Były,ale przez pewien czas.Pierwszy raz się z czymś takim spotykam i jestem lekko mówiąc skołowany.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@5679707 Masz w związku z tym na liście transakcji w banku 2 razy odnotowany przelew za tę samą transakcję? Raz, gdy kupiłeś i drugi raz, gdy po zwrocie wpłaty pieniądze pobrano ponownie? Zatwierdzałeś ten drugi przelew?

Pytam, bo już kilka osób na tym forum pisało o takiej sytuacji, gdy pieniądze po zwrocie wpłaty są pobierane ponownie. Wygląda to na jakiś błąd współpracy pośrednika płatności (PayU, Przelewy24) z bankiem.

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

@xyz96 Nie,tylko raz.Jest to po prostu potraktowante tak jakby to się stało w jednej operacji.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Moim zdaniem jest to nowy sposób na dłuższe przetrzymywanie pieniędzy przez operatora. Środki są zwracane zgodnie z regulaminem, a potem pobierane ponownie i zwracane ponownie po złożeniu reklamacji 🙂

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

@xyz96 Dam znać jeśli się to jakoś wyjaśni 👍 Jeżeli sytuacja zostanie faktycznie wyjaśniona to napisze co i jak,przynajmniej ktoś inny na tym skorzysta gdy się znajdzie w takiej samej sytuacji co ja teraz.W każdym razie dziękuje. 

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

@xyz96 Dokładnie tak jak napisałeś,pieniądze wróciły dzisiaj na konto 👍 

oznacz moderatorów

Client:102363519
#7 Wielbiciel#

a pieniadze same wrociły czy musiałeś pisać do jakiegos supportu?

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

@Client:102363519 Wróciły same

oznacz moderatorów

CzikoPL
#9 Pomysłodawca#

Mam taki sam przypadek, mogę wiedzieć w jakim banku masz konto? Nie wiem co robić.

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

PKO,poczekaj do poczatku następnego tygodnia i powinny wrócić.Jak ja wtedy dzwonilem do banku to mi powiedzieli że je zwrócą w ciągu 3 dni roboczych kolejnego tygodnia.

oznacz moderatorów

Client:65256405
#1 Nowicjusz#

Witam. Mój mąż miał tak samo. Pieniądze były na koncie i zniknęły i nie ma ich nigdzie co zrobić?

oznacz moderatorów