anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zniknięcie pieniędzy

Client:94399381
#7 Wielbiciel#

Mieliście może taki przypadek że po zleceniu zwrotu, pieniądze pojawiły się na koncie a potem z niego zniknęły?
Zwrot został zrobiony przez PayU, a pieniądze były parę sekund po kliknięciu zwrotu lecz gdy wróciłem po pracy do domu nie było ich już na koncie

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:94399381 Jaki zwrot? Zwrot wpłaty od sprzedawcy? Pieniądze były na saldzie Allegro Finanse? Jeśli były na koncie bankowym, to nie mogły zniknąć.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:94399381 Pieniądze nie znikają, jak były na Allegro to może zostały przelane na twoje konto, sprawdź.

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

Wyjasnilo sie to ? Mam taki sam przypadek teraz

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@5679707 napisz proszę coś więcej. Jeżeli masz na myśli zwrot od sprzedającego z zamówienia nr 8855e081-1c7a-11ec-827d-21bef6efbc54 to środki zwrócone przez sprzedającego 23.09.2021r powinny trafić na Twoje konto przypisane do BLIKa, którym opłaciłeś ten zakup. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

@la_nika Dostałem zwrot od sprzedającego,ale jeszcze tego samego dnia te pieniądze zostały pobrane z konta bez mojej wiedzy.Kwota która została pobrana wynosi tyle samo co za produkt z którego zrezygnowałem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@5679707 jeśli pieniądze zostały pobrane z Twojego konta bankowego, skontaktuj się proszę z bankiem. My nie mamy możliwości pobrać pieniędzy z Twojego konta w banku bez Twojej wiedzy. Widzę, że nie robiłeś też wypłaty z salda Allegro Finanse, więc środki nie trafiły tam tylko na Twoje konto w banku. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@5679707 Jak na liście transakcji w banku jest opisane to "pobranie"? Na czyj numer konta pieniądze przelano?

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

@xyz96 no właśnie najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że wygląda to jakbym kupił ponownie ten sam produkt z którego zrezygnowałem wcześniej.Samo to "pobranie" jest opisane jak płatność blikiem ( WEB-KOD MOBILNY ),pisałem w tej sprawie do faceta od tego produktu i udowodnił mi że do żadnej nowej transakcji nie doszło i że same pieniądze zostały mi zwrócone i powinny być na koncie.Były,ale przez pewien czas.Pierwszy raz się z czymś takim spotykam i jestem lekko mówiąc skołowany.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@5679707 Masz w związku z tym na liście transakcji w banku 2 razy odnotowany przelew za tę samą transakcję? Raz, gdy kupiłeś i drugi raz, gdy po zwrocie wpłaty pieniądze pobrano ponownie? Zatwierdzałeś ten drugi przelew?

Pytam, bo już kilka osób na tym forum pisało o takiej sytuacji, gdy pieniądze po zwrocie wpłaty są pobierane ponownie. Wygląda to na jakiś błąd współpracy pośrednika płatności (PayU, Przelewy24) z bankiem.

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

@xyz96 Nie,tylko raz.Jest to po prostu potraktowante tak jakby to się stało w jednej operacji.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Moim zdaniem jest to nowy sposób na dłuższe przetrzymywanie pieniędzy przez operatora. Środki są zwracane zgodnie z regulaminem, a potem pobierane ponownie i zwracane ponownie po złożeniu reklamacji 🙂

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

@xyz96 Dam znać jeśli się to jakoś wyjaśni 👍 Jeżeli sytuacja zostanie faktycznie wyjaśniona to napisze co i jak,przynajmniej ktoś inny na tym skorzysta gdy się znajdzie w takiej samej sytuacji co ja teraz.W każdym razie dziękuje. 

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

@xyz96 Dokładnie tak jak napisałeś,pieniądze wróciły dzisiaj na konto 👍 

oznacz moderatorów

Client:102363519
#7 Wielbiciel#

a pieniadze same wrociły czy musiałeś pisać do jakiegos supportu?

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

@Client:102363519 Wróciły same

oznacz moderatorów

CzikoPL
#9 Pomysłodawca#

Mam taki sam przypadek, mogę wiedzieć w jakim banku masz konto? Nie wiem co robić.

oznacz moderatorów

5679707
#8 Zapaleniec#

PKO,poczekaj do poczatku następnego tygodnia i powinny wrócić.Jak ja wtedy dzwonilem do banku to mi powiedzieli że je zwrócą w ciągu 3 dni roboczych kolejnego tygodnia.

oznacz moderatorów

Client:65256405
#1 Nowicjusz#

Witam. Mój mąż miał tak samo. Pieniądze były na koncie i zniknęły i nie ma ich nigdzie co zrobić?

oznacz moderatorów