Szanowni Państwo.
Od kilku dni przechodząc do ofert ze strony głównej pojawia się komunikat, że zostałem zablokowany. Takie sytuacje przez 22 lata się nie zdarzały. Aż nie chce mi się otwierać Waszej strony. Żądam aby takie sytuacje nie miały więcej miejsca. Jeśli będą się powtarzać zawiadomię UOKiK. Niech pseudo dyrektorek który to wymyślił puknie się w swoją główkę...
Raczej na forum nikt nie pomoże - pozostaje kontakt z działem bezpieczeństwa który blokadę narzucił.
Cześć, @arjjg. Na Twoim koncie nie ma żadnego ogarniczenia. Czy nadal widzisz komunikat o blokadzie? Jeśli tak, to proszę, podeślij zrzut ekranu.