anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałem obrażony przez Sprzedającego

Boguslawsmr
#2 Obserwator#

Niestety na Allegro sprzedawcy czuja sie bezkarni i potrafia obrzucac chamskimi okresleniami kupujacego.

Allegro prosi jedynie o kulture wypowiedzi. Jezeli odstepuje od kupna to powinienem dostac zwrot pieniedzy bez zadnej dyskusji z glupio - madrym sprzedajacym.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:58025408
#12 Orędownik#

zgłoś dyskusję do allegro, jeśli uznają ze masz rację to sprzedawca dostanie punkty karne, ostrzeżenie, zawieszone konto za łamanie regulaminu

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Boguslawsmr Z pewnością taka procedura powinna się odbywać w kulturalny sposób. A co dokładnie się stało i dlaczego? Tu akurat nie ma znaczenia, ze to był sprzedający, są różni w takim samym stopniu jak kupujący, nie powinieneś wszystkich wsadzać "do jednego worka" ewentualnie pisać o tym jednym  😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Boguslawsmr, bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacja. Niezależnie od emocji, każdy Kupujący i Sprzedający na Allegro zasługuje na traktowanie z szacunkiem. Przyjrzałam się Dyskusji, do której nawiązujesz i poprosiłam odpowiedni dział o skontaktowanie się ze Sprzedającym w tej sprawie. 

Mam nadzieję, że było to jednorazowe, przykre doświadczenie i nie zniechęci Cię to z korzystania z Allegro w przyszłości.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów