anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zrobilem wplate nie mam towaru

Client:86094508
#7 Wielbiciel#

W dniu 11 mają tego roku zamówiłem cztery dozowniki do mydła zrobilem wplate i do tej pory czekam.. Coś źle zrobilem zamówienie widocznie ale pieniądze wpłaciłem kwotę 564,40na konto [edycja] kwota została wysłana z mojego firmowego konta [edycja]

Z NUMERU KONTA B Szydło w Limanowej 

Konto edycja]  zamówienie złożyłem z telefonu adres mejlowy [edycja] już pisze do państwa któryś raz i bez odpowiedzi zostawiam państwu numer telefonu [edycja] bardzo prosze o odpowiedź w mojej sprawie

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

dawal50
#14 Krzewiciel#

Czy płatność jest zakończona? Czy utworzył Pan dyskusję odnośnie tej transakcji? Są do tego narzędzia, społeczność allegro to nie miejsce na pierwszy kontakt ze sprzedawcą. Sprzedawca nawet nie przeczyta tego wątku.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:86094508 Widzę, że wpłatę zrobiłeś na konto PayU, a nie na konto sprzedawcy. Dlatego on tej wpłaty nie widzi. Moi klienci też tak czasami robili. Nie wiem gdzie, ale w którymś momencie Allegro wprowadza w błąd kupujących podając właśnie nr konta PayU, a nie bezpośrednio sprzedawcy.

Napisz ew. skąd wziąłeś to konto 51124....

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:86094508 Zapłaciłeś przelewem tradycyjnym przez PayU, czyli poprawnie. Ważne, aby w przelewie niczego nie zmieniać w stosunku do wygenerowanego blankietu, zwłaszcza kwoty i tytułu wpłaty. Wyjaśnij to ze sprzedawcą w Dyskusji, ponieważ wpłatę powinien otrzymać, a jeśli będzie problem, poprosisz tam o pomoc pracownika Allegro, który pomoże wpłatę zlokalizować; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów