anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwielokrotnione koszty dostawy z Chin

Client:48634304
#8 Zapaleniec#
  • Zamówiłam bluzę dresową u Chińczyka dla męża w prezencie, bo się na nią napalił jak dzik na kukurydzę.. Myślę, jeśli nawet stracę, to definitywnie zakończę temat opłacalności kupowania chińskiego badziewia, który trwa od roku. Ale co jeszcze? Przeglądam oferty tego nieszczęsnego Chińczyka i widzę naprawdę ładne poszewki na poduszki do salonu. Cena 26.50 za sztukę. Wybrałam 4. Koszt dostawy mnożył się z każdą dodaną sztuką o 20zł. Stwierdziłam, iż nie jestem **piiip**ką, by kupować durne poszeweczki za podwójną prawie cenę. Koszt dostawy do bluzy za prawie stówkę w cenie 20zł był w pełni akceptowalny. I teraz moje pytanie: kto tu jest głupi? Chińczyk, który wystawia głupio towar? A może ja, bo nie dostanę żadnej bluzy, a Chińczyk kasę zgarnie? Z pewnością Allegro z "wystawiaczy" chińskich musi mieć kasę, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze. A tak na poważnie: czy w tym wszystkim ten człowiek z Chin jednak nie jest oszukiwany przez Allegro? Oferta o niewielkiej wartości jednostkowej nie jest warta kosztów wysyłki. A Allegro kasę zgarnia za wystawianie .... Jakoś to tak mimo wszystko nie do końca w porządku, chociaż dalej twierdzę,  iż chińskiego chłamu nie lubię.
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48634304 Cześć. 🙂 Cennik dostawy jest ustawiany przez sprzedającego, ale dzięki, że podzieliłaś się z nami swoimi refleksjami po zakupach. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:48634304 Jednak taniej będzie wpuścić męża na pole kukurydzy😃

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:48634304 W ten sposób sprzedający chce zwiększyć swój zysk, często tak jest a szczególnie tych z Chin, a poczytałeś co się dziej jak byś chciała zwrócić???koszt dopiero jest duży.

oznacz moderatorów