anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwróciłem towar i nie wiem gdzie zwrócą mi pieniądze

MAMY ROZWIĄZANIE!
Karol-FAZI
#8 Zapaleniec#

Podano, że na karte z której płaciłem. Nigdzie jednak nie mogę zobaczyć numeru karty którą dokonywałem płatność. W miedzyczasie zamknąłem jeden rachunek z karta w mbanku i nie wiem czy to  na ta karta poszedł zwrot. Martwie sie bo zwrot jeszcze nie dotarł od dwóch dni. Jak sprawdzić dane karty z której płaciłem za dany zakup?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Sprawdź na mailu czy nie masz jakiegoś maila z potwierdzeniem płatności. Allegro nie powinno mieć dostępu do numer twojej karty. 

oznacz moderatorów
Karol-FAZI
#8 Zapaleniec#

Nigdzie nie ma w mailu, jest tylko numer płatności a nie wiadomo czym. Pomocy.

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Czy masz może aplikację na telefon w swoim banku? Wiem że z jej poziomu da się w niektórych bankach sprawdzić płatności wykonane daną kartą

oznacz moderatorów
Karol-FAZI
#8 Zapaleniec#

Już nie mam dostepu do logowania od zamkniecia rachunku

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Karol-FAZI Takie zwrot trwa 3 dni robocze, poczekaj jeszcze.

oznacz moderatorów
Karol-FAZI
#8 Zapaleniec#

Ważne dla mnie jak ustalić środek płatniczy.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Karol-FAZI To już sam musisz sobie sprawdzić, z którego konta płaciłeś. Możesz też poprosić Allegro, jeśli zwrot został wykonany, pewnie podadzą Ci numer konta; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f Najszybszy jest czat.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Karol-FAZI wszystko zależy jak płaciłeś 🙂  wróci tą samą drogą 🙂

Kupujący otrzyma zwrot środków:

  • na konto bankowe, z którego wykonał przelew lub na rachunek karty, którą płacił
  • na rachunek limitu odnawialnego Allegro - jeżeli płacił z wykorzystaniem rat
  • na Allegro Finanse - jeśli płacił opcją Płacę przelewem tradycyjnym.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Karol-FAZI niestety nie możemy sprawdzić numeru karty, którą dokonałeś płatności. Jednak jeżeli przelew został wysłany na zamknięty rachunek, pieniądze odbiją się i wrócą do nadawcy lub zostaną wysłane na rachunek techniczny i wtedy będziesz musiał wybrać się do banku, by je wypłacić, to zależy od procedur wewnętrznych banku. Sprawdź w historii transakcji na otwartych rachunkach czy znajdujesz tam tą płątność, jeżeli nie, skontaktuj się proszę z mBankiem, wyjaśnią Ci jak postąpić w takim przypadku.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów