anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków payu

MAMY ROZWIĄZANIE!
terrariaGplay
#7 Wielbiciel#

Hej, 

Mam pytanie odnośnie umowy kredytowej. Zapłaciłem zakup przez raty 0%, anulowalem zakup z powodu obawy dostania używanego sprzętu zamiast nowego po przeczytaniu opinii na innych stronach na temat sprzedającego. Rozumiem, że teraz sprzedający prześlę spowrotem środki do banku udzielającego mi kredyt, a moim zadaniem jest rozwiązanie umowy ? 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Hej @terrariaGplay 🙂 Dokładnie tak. Po zwrocie wpłaty środki trafią na rachunek banku, a Ty powinieneś rozwiązać umowę z bankiem, którym podpisałeś umowę.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
terrariaGplay
#7 Wielbiciel#

A mam jeszcze jedno dodatkowe dostanie jakąś informację od banku czy w smsie, czy na aplikacji że cała kwota została zwrócona ? Santander consumer

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@terrariaGplay dostaniesz powiadomienie z Allegro, gdy sprzedający zwróci wpłatę, bank również powinien wysłać Ci informację na temat Twojej umowy (ale nie potrafię odpowiedzieć czy e-mailem, czy smsem, czy emailem i smsem). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak ma obowiązek zwrócenia środków, ale jak nie zwróci to Ty masz obowiązek do czasu zwrotu tych środków spłaty rat, w razie czego!

oznacz moderatorów