anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków, towar kupiony na raty.

pazia89
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem, zakupiłem felgi na allegro poprzez Raty. Po założeniu opon na felgi okazało się, że felgi są krzywe i auto ma bicia na kierownicy powyżej 120kmh. Zwróciłem towar, ale sprzedający mówi, że nie odda 100% kwoty tylko 80 tam ileś procent. Nie chce być nic winien bankowi. Czy jest możliwość skorzystania z ochrony kupujących allegro? Jak również się to ma do tego, że facet wystawił felgi jako "NOWE" ale jednak miały one wady da się coś z tym zrobić? Pozdrawiam Michał.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@pazia89 Zacznij od dyskusji:https://allegro.pl/dyskusje/nowa wniosek do POK możesz złożyć 14 dni od zakupu:  https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/index  tu masz warunki skorzystania z POK.

oznacz moderatorów

pazia89
#7 Wielbiciel#

Dyskusja jest w toku dalej nie wiem co zrobić jeśli mi facet nie odda 100% tylko 80 bank na pewno będzie chciał 100% według regulaminu chyba się łapie do ochrony kupujących, wprawdzie towar był odebrany osobiście ale nie płaciłem za niego gotówkową, tylko właśnie przez raty allegro.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@pazia89 Składaj wniosek i wszystko się wyjaśni, nie bardzo rozumiem dlaczego miałby być 80%. No jakby zaistniała niestety tak sytuacja, umowa z bankiem jest na Ciebie, więc ty musisz oddać resztę.

oznacz moderatorów

pazia89
#7 Wielbiciel#

Bo niby towar jest używany, może ochrona kupujących mnie uratuje, mam taką nadzieję.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Nie jest używany, tylko sprawdzony. Zapewne te 20% przeznaczony sprzedawca na naprawę(wyprostowanie).

oznacz moderatorów

pazia89
#7 Wielbiciel#

Był założony na auto i faktycznie był używany, ale jak miałem to inaczej sprawdzić?? No właśnie hehe.

oznacz moderatorów

pazia89
#7 Wielbiciel#

Masz jakieś sugestie jak postąpić żeby odzyskać te 20%

oznacz moderatorów