anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków za zakup w formie kuponu

jurgen_os
#8 Zapaleniec#

Witam,

 

Dokonalem zakupu kilku produktów, płatność realizowałem w formie kodu rabatowego.

 

Następnie dokonałem zwrotu jednej z rzeczy i poprosiłem sprzedającego o zwrot pieniędzy. 

Sprzedający dokonał zwrotu za pośrednitwem Allegro Finanse.

 

jurgen_os_0-1586523294551.png

 

 

Nie rozumiem dlaczego do zwrotu jest tylko złotówka, która i tak nie trafiła na moje konto. 

Ktoś powie o co chodzi i dlaczego nie otrzymałem zwrotu pieniędzy do dziś? 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#
@jurgen_os  pewnie dostłeś kupon 🙂
Co stanie się z moim kuponem, gdy otrzymam zwrot wpłaty od Sprzedającego?

Jeżeli Sprzedający zwróci wpłatę za zakupy poprzez Allegro Finanse (zobaczysz to na Liście moich wpłat), kupon odświeży się w zakładce Kupony i będzie dostępny do ponownego wykorzystania.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

jurgen_os
#8 Zapaleniec#

Problem w tym, że nie mam spowrotem żadnego kuponu. Kupon, którym realizowałem zakupy miałem od swojego pracodawcy, w programie partnerskim allegro. 

oznacz moderatorów

jurek_ck
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. 

Udało się panu odzyskać pieniądze, choćby w formie kuponu?

oznacz moderatorów

jurgen_os
#8 Zapaleniec#

Tak, skontaktowałem się tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=2c798b65-a629-4d86-8fde-ab93de1c4166

Opisałem problem, przyjęto zgłoszenie, kasa do mnie wróciła. Allegro zwróci kasę bo dostawca zwraca pieniądze przez serwis transakcyjny i trzeba się upomnieć do allegro o zwrot. A przynajmniej tak to rozumuję. W każdym razie, pieniądze odzyskałem  w ten właśnie sposób.

oznacz moderatorów

meggi_40r
#7 Wielbiciel#

Nie do konca to prawda.Ja otrzymalam od sprzedającego zwrot środków tydzień temu a kuponu mi Allegro do dziś nie zwróciło.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@meggi_40r podaj proszę numer tego zwracanego zamówienia, sprawdzę to! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów