anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków za zwrócony towar zakupiony kartą SODEXO

MAMY ROZWIĄZANIE!
opomirski
#7 Wielbiciel#

Witam,

zwróciłem produkt, który kupiłem kartą SODEXO. Otrzymałem 13 stycznia wiadomość o zwrocie środków ale do dziś nie mam na koncie pieniędzy. Zawsze przy zwrocie wypełnia się formularz w którym podaje się na jakie konto ma zostać wysłany zwrot. Czy ktoś się orientuje jak to wygląda w praktyce? Może nie można zwracać towaru kupionego SODEXO?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Pisz do SODEXO w tej sprawie, może Ci odnowią kupon.

oznacz moderatorów
opomirski
#7 Wielbiciel#

Ten zakup  nie był opłacony bonem ani kuponem tylko kartą płatniczą SODEXO. W sklepie stacjonarnym przy zwrocie oddają gotówkę a jak to jest w płatności internetowej?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Na Allegro zwrot wpłaty opłaconej kartą trwa około 3 dni robocze, jeśli czekasz dłużej, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

Ta wiadomość o zwrocie środków pochodziła od Allegro, czy od sprzedawcy?

oznacz moderatorów
opomirski
#7 Wielbiciel#

Od Allegro

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Czyli ok. pieniądze powinny wrócić.

oznacz moderatorów
Client:39600421
#7 Wielbiciel#

Witam,

Jestem w podobnej sytuacji, również zwróciłem towar zakupiony przy pomocy karty sodexo. Czy mógłbym spytać finalnie jak się sprawa zakończyła? Po jakim czasie środki wróciły na kartę? Czy może doszło do innego zakończenia sprawy?

Ja otrzymałem wiadomość od allegro o zwrocie środków 19.02 więc już prawie 2 tyg jak się nic nie dzieje w temacie.

oznacz moderatorów
opomirski
#7 Wielbiciel#

Finalnie pieniądze wróciły na kartę, fakt też, że czekałem dosyć długo bo chyba ponad 3 tygodnie.

oznacz moderatorów
Client:45515636
#7 Wielbiciel#

Pieniądze wróciły na kartę sodexo?

oznacz moderatorów