anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot anulowanego zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
domx_15
#7 Wielbiciel#

Anulowałam zamówienie które jednak do mnie dotarło. Nie mogę go teraz zwrócić darmowym zwrotem przez allegro smart gdyż nie ma takiej opcji. Czy jest inny sposób żeby takie zamówienie zwrócić darmową przesyłką?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

@domx_15 Po co odbierałaś, skoro zakup był anulowany?? Niepotrzebnie. Teraz już go nie zwrócisz przez Allegro. Towar jest własnością sprzedawcy po anulowaniu. Zapłaciłaś za przedmiot? Jeśli tak, domagaj się odebrania towaru przez sprzedawcę własnym transportem lub odeślij przedmiot na koszt sprzedawcy i zażądaj zwrotu wszystkich kosztów, w tym kosztu odesłania. Jeżeli będzie problem, poproś o pomoc Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@domx_15  a kiedy anulowałeś ten zakup już po wysłaniu czy przed wysyłką? Bo jeżeli anulowałeś po wysłaniu to zwrot przesyłki pokrywasz ty.

oznacz moderatorów
domx_15
#7 Wielbiciel#

Przed wysyłką. Ale w sumie to dziwne że normalnie obowiązuje darmowy zwrot a w takim przypadku nie ma takiej opcji możliwej... 

oznacz moderatorów
Butiktalulla
#13 Ambasador#

proponuję kupować z głową - ciekawe czy w biedronce na kasie także dajecie cały towar do anulacji - "bo się rozmyśliłem' 

Anulowanie zakupu - patologia w Allegro 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@domx_15 W tym przypadku nie ma takiej opcji, bo sprzedawca nie powinien wysyłać towaru po anulowaniu. Jeśli to zrobił, to na swój koszt i swoje ryzyko.

I nie słuchaj głupot o Biedronce. Tam nie kupujesz wysyłkowo.

oznacz moderatorów
Butiktalulla
#13 Ambasador#

Pewnie,że nie powinien. Biedronka to aluzja - ale widzę ,że Kolega nie skojarzył........ 

oznacz moderatorów