anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot - co mogę zrobić?

Alegrowicz0993
#1 Nowicjusz#

Witam nie wiem co mam zrobić kupiłem buty 2 pary odebrałem tylko jedna pare a druga została w paczkomacie poprosiłem sprzedającego o ponowną wysyłkę paczki ale kazał żebym kupił  jeszcze raz to kupiłem jedna parę butów czkałem za zwrot pieniędzy miesiąc napisałem do sprzedającego z zapytaniem  co ze zwrotem pieniędzy napisał mi ze zwroty są realizowane do 14 dni  i ze muszę odstąpić od umowy a ja tego nie zrobiłem i już nie zrobię bo nie da się Wiec kupiłem 3 pary butów dwie mam w domu  jedna jest u sprzedającego a ja jestem straty 130 zł proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Otwórz mu Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa domagaj się zwrotu wpłaty. Ma obowiązek odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, po tym czasie pomoże Ci tam pracownik Allegro. Dyskusja to bardzo skuteczna metoda rozwiązywania problemów - szybko pieniądze odzyskasz.

Od umowy już odstąpiłeś. Odstąpienie nie musi się odbywać przez Allegro - wystarczy poinformować sprzedawcę o rezygnacji z zakupu.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Alegrowicz0993 Na dobry początek zacznij używać interpunkcji, a innym znacznie łatwiej będzie zrozumieć to, o co pytasz.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów