anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot do Chin czy do pośrednika w Polsce

MAMY ROZWIĄZANIE!
BorkowskiMichal
#1 Nowicjusz#

Zamówiłem towar który dotarł do Polski Następnie był przekazanymi przez firmę sinotrans gdy dokonałem zwrotu przez Allegro otrzymałem adres do Chin Na etykiecie z adresem było napisane żeby kierować zwroty pod adres w Komornikach gdzie mam odesłać ten towar ponieważ Allegro podaje 1 adres a Na etykiecie był inny adres. ? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

@BorkowskiMichal Ten zwrot powinieneś kierować na adres uzyskany po dokonaniu Zwrotu na Allegro. Sprawdź jeszcze zakładkę Zwroty sprzedającego na aukcji. Tam powinien być taki adres, jaki otrzymałeś po kliknięciu Zwrotu na Allegro. 

Co to za zwrot? Bez podania przyczyny, czy z powodu wad? Jeśli z powodu wad, sprzedawca powinien Ci oddać pieniądze wydane na odesłanie towaru. 

Jeśli jednak wolisz odesłać na Komorniki, weź od sprzedającego takie oświadczenie na piśmie. Niech Ci to wyśle mailem do celów dowodowych. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czasem taki tani zakup z Chin w chwili zwrotu przewyższa koszty zakupu, trzeba patrzeć do zakładki zwroty. Jeżeli z zakładce zwroty masz komorniki to odsyłaj i już.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie zrozumiałeś. W zakładce Zwroty nie ma Komorniki, tylko Chiny. 

oznacz moderatorów
segmarz
#1 Nowicjusz#

jeśli zwracasz w Polsce, to  system   neguje reklamację,  bo to zagraniczna, ale: odnosi się do Komornik lub Kalisza, czyli jest to przesyłka krajowa; oczywiście krajowa nie jest,  wiec powinieneś   zareklamować  przesyłkę jako   zagraniczną, ale system nie przyjmie, bo nie ma  zagranicznego adresu tylko polskie Komorniki lub Kalisz.  Bzdura goni bzdurę.

oznacz moderatorów
gddomel
#1 Nowicjusz#

Witam,mam ten sam problem kupiłem tester na allegro ale towar niezgodny z opisem,brak w menu języka polskiego,na paczce jest zwrot do Sinotrans Komorniki,a aleegro podaje żeby zwrócić do Chin,i co tu zrobić:⁠-⁠)

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@gddomel a co odpowiedział Ci sprzedawca?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gddomel w ofercie w zakładce zwroty jest podany adres w Chinach, dlatego to tam powinieneś zaadresować zwracaą przesyłkę. Możesz jeszcze dla pewności dopytać się sprzedającego jak radzi @Client:44052296 👍

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
segmarz
#1 Nowicjusz#

Wszystkie paczki zagraniczne przechodzą wyłącznie przez Pocztę Polską i naiwnością jest adresowanie paczek na automaty In Post. Paczki z Aliekspres są ODSYŁANE bez informowania adresata w powrotem do Chin. Oszustwo, o którym nie informuje się Polaków. Interwencje w Komornikach - stacji przesyłowej, lub urzędach pocztowych - o naiwności. Nikt tam nie odbiera telefonów. Chory Urząd. Chory kraj. Paczki z zagranicy nie odbierzesz w żadnym automacie- wyłacznie urząd pocztowy-stój w kolejce w godzinach pracy urzędu lub kurier - jeśli pracujesz to przesyłki nie dostaniesz. Oszustwo Poczty Polskiej. Wiem, że w Polsce jest już następna paczka do mnie - dziś jest w urz edzie w Komorniki i.... jutro zostanie odesłąna do Chin. HORROR, KOSZMAR!

oznacz moderatorów