anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot dostarczony nie tam gdzie powinien

MAMY ROZWIĄZANIE!
dino51
#7 Wielbiciel#

Darmowy Zwrot w paczkomacie dostarczony nie tam gdzie powinien , kod był wygenerowany automatycznie, muszę ponieść teraz  koszty odesłania 12zł i jeszcze raz wysłać do właściwego sprzedawcy ale tu zapewne będzie następna opłata, kto mi zwróci koszty za pomyłkę, i stracony czas Allegro  czy Inpost zawinił ? i jak to teraz wyjaśnić?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

Ten przedmiot po zwrocie do Ciebie wrócił? Poproś Allegro o możliwość ponownego wygenerowania kodu bezpłatnego zwrotu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e&subjectId=2ce68f3d-a...

oznacz moderatorów
co-labo
#8 Zapaleniec#

wypowiem się jako sprzedający. Jest jakiś problem na linii allegro/inpost ze zwrotami w momencie jak firma ma inny adres siedziby firmy i inny adres odbioru i zwrotów. Mam tak co i rusz. Raz przyjedzie paczka na właściwy adres a raz do siedziby w innym miescie (kurier który obsługuje ten adres już wie że zwroty trzeba wrzucać do innego kosza). temat poruszałem i z allegro i z inpost i oczywiście każdy twierdzi że jest OK 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@co-labo, zwrot przesyłki nieodebranej z paczkomatu jedzie na adres z etykiety. Zwrot z kodem wygenerowanym przez Allegro, jedzie na adres zwrotów podany w zakładce "zwroty".

oznacz moderatorów