anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot folii do oczka

GBUFO
#7 Wielbiciel#

Cześć. Mam pytanie. Zakupiłem folię do oczka. Wymiar wg obliczeń sprzedawcy ale obawiam się że może być za mała. Czy po wyjęciu z opakowania, czystą nieużywaną, tylko przymierzoną na szerokość i długość mogę zwrócić? Bo sprzedający twierdzi że nie. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

majster_man
#14 Krzewiciel#

Obawiasz się że jest za mała czy jesteś pewny że jest za mała?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@GBUFO jeśli docinana na wymiar podany przez Ciebie i poprawnie docięta nie możesz 😞 ale jeśli podałeś wymiar a sprzedawca źle dociął to reklamuj a nie zwracaj bo to dwie róże sprawy i zasady 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@GBUFO Jeżeli masz dowód że to sprzedający tak ci obliczył wg podanych wymiarów przez Ciebie to możesz złożyć reklamację a nawet należy i to sprzedający poniesie wszelkie koszty, a towar masz prawo rozpakować, nie musisz zwracać w oryginalnym opakowaniu.

oznacz moderatorów

GBUFO
#7 Wielbiciel#

Folia nie jest docinana. Ma takie wymiary w oryginale. Zapytałem tylko sprzedawcę co jak będzie za mała - odpowiedź nie nie można oddać. Tyle. Wg sprzedawcy "powinno" pasować. Stąd pytanie bo jest to wszystko niejednoznaczne i tyle. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@GBUFO  a co ma podane w zakładce zwrot? 

Podejrzewam, że możesz zwrócić tylko sprawdź rozmiar tak abyś nie pobrudził i opakowanie nie było zniszczone. 

oznacz moderatorów