anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot gotówki na konto, co mam zrobić w tej sytuacji?

DARIUSZ8528
#7 Wielbiciel#

Co się dzieje z moim zwrotem gotówki który miał być wpłacony na moje konto bankowe jak kupujący poinformował mnie że zwrot został zlecony przez allegro Więc ja nie wiem o co w tym wszystkim chodzi bo wcale jeszcze na koncie nie mam tego zwrotu Więc co mam w tej sytuacji robić????

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Poinformował Cię? A Allegro cię poinformowało mailem, że zlecił zwrot? Jeśli nie, to on nie zlecił. Jeśli tak, zwrot trwa 3 dni robocze.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@DARIUSZ8528 sprawdź może jest w zakładce Środki i historia operacji.

Kupujący otrzyma zwrot środków:

  • na konto bankowe, z którego wykonał przelew lub na rachunek karty, którą płacił
  • na rachunek limitu odnawialnego Allegro - jeżeli płacił z wykorzystaniem rat
  • na Allegro Finanse - jeśli płacił opcją Płacę przelewem tradycyjnym.

Otrzymałeś maila od allegro to kasa dojdzie do 3 dni roboczych 🙂 jak nie to sprzedawca nie zlecił ma na to do 14 dni od odstąpienia od umowy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

DARIUSZ8528 - Co się dzieje z moim zwrotem gotówki który miał być wpłacony na moje konto bankowe jak kupujący poinformował mnie że zwrot został zlecony przez allegro - No cóż.... moim zdaniem to możesz sobie czekać i się nie doczekasz. Piszesz, że kupujący dokonał zwrotu i jeszcze chcesz zwrotu gotówki na swoje konto? Coś Ci się chyba pokręciło. Spróbuj jeszcze raz napisać, tym razem na "trzeźwo" o co Ci chodzi.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@DARIUSZ8528 Sprzedawca jak zwróci środki do AF, to dostajesz maila od Allegro. Nie dostałeś, nie zwrócił. Wówczas czas na otwarcie dyskusji, zwróci szybko: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów