anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot-kiedy gotówka na koncie?

mariola1610
#9 Pomysłodawca#

W rozpoczętej już kilka dni temu dyskusji sprzedający poinformował mnie ,że mój zwrot został zaakceptowany.Dostałam też powiadomienie ,że pracownik allegro zażądał dowodu przelewu.W oświadczeniu o zwrocie towaru podałam konto bankowe do zwrotu gotówki.Wiadomości były 1 maja,więc rozumiem ,że był weekend i przelew nie mógł być zrealizowany.Ile czasu sprzedający ma na zwrot gotówki? Dziś już jest cisza.Wnioskując z wcześniej prowadzonej rozmowy ze sprzedającym  i to będzie chciał mi opóźnić.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Wypełniałaś formularz zwrotu towaru na Allegro? Takie zwroty wpłaty wysłane przez Allegro Finanse dochodzą do kupującego w ciągu 2-3 dni roboczych, o ile sprzedawca faktycznie zwrot zlecił. Zwrot wpłaty bezpośrednio na konto, poza Allegro, dochodzi z dnia na dzień.

oznacz moderatorów

mariola1610
#9 Pomysłodawca#

Formularz wypełniłam prawie trzy tygodnie temu.Założyłam dyskusję po 2 tyg.Sprzedający próbował się wymawiać epidemią itp.Po poproszeniu o pomoc pracownika allegro,dostałam dwie wiadomości.Jedną od sprzedającego ,że uznał mój zwrot ,drugą od pracownika allegro ,że sprzedający ma dostarczyć dowód wpłaty.Te dwie wiadomości były 1 maja.Dzisiaj nie ma środków na koncie a w dyskusji jest cisza.Dodam ,że sprzedający jest aktywny na allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie zamykaj dyskusji, poczekaj jeszcze dzień, dwa i jeśli pieniędzy nie będzie, poproś w dyskusji pracownika Allegro o interwencję.

oznacz moderatorów

mariola1610
#9 Pomysłodawca#

To będzie już drugi raz kiedy proszę o pomoc pracownika allegro w tej samej dyskusji.Jestem na allegro 11 lat ,ale pierwszy raz spotykam się z tak upierdliwym sprzedającym i dlatego obawiam się ,że teraz będzie problem z gotówką.

oznacz moderatorów