anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot na allegro i reklamacja inpost

Client:50987088
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem na Allegro produkt z dostawą do paczkomatu, ale zanim jeszcze paczka została nadana to znalazłem inny produkt w niższej cenie, więc zgłosiłem zwrot. Myślałem, że albo w ogóle tej paczki nie wyślą albo wyślą i ja sam ją zwrócę przez paczkomat. Dziś (5.09) paczka była w doręczeniu, ale kurier InPost zgłosił reklamację i paczki nie ma. Co mogę zrobić? Otrzymałem na maila formularz do reklamacji od InPost, ale paczki nie mam, więc nie wiem czy jest sens pisać do nich.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Ale to zakup od firmy? zwrot zrobiony więc zadzwoń do InPostu i wyjaśnij sprawę ze nie jesteś już właścicielem towaru, odstąpiłeś od umowy zakupu, oraz poinformuj sprzedającego.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kupiłeś od firmy czy od prywatnego sprzedawcy ?

oznacz moderatorów

Client:50987088
#7 Wielbiciel#

Od firmy

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:50987088 nic nie rób , sprzedawca otrzymał taką samą wiadomość  ,podejmie odpowiednie kroki , możesz się z nim skontaktować przez CW

oznacz moderatorów

Client:50987088
#7 Wielbiciel#

Czyli mam otworzyć dyskusję?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:50987088 czy według Ciebie dyskusja jest jedyną formą kontaktu ze sprzedawcą ?.... są inne bardziej ucywilizowane .

 

oznacz moderatorów

Client:50987088
#7 Wielbiciel#

No nie, spokojnie, pierwszy raz mi się taka sytuacja zdarzyła, więc proszę o wyrozumiałość.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:50987088 więc skorzystaj z funkcji ,, zapytaj o ...,,

oznacz moderatorów

Client:50987088
#7 Wielbiciel#

Ok, dzięki za pomoc 

oznacz moderatorów