anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot na zamknięte konto, gdzie znajdę pieniędze?

Gosia122221
#9 Pomysłodawca#

Chciałam zapytać gdzie będą moje pieniędze ponieważ miałam podane stare konto banku i dopiero je zmieniłam. W trakcie całej tej sytuacji dostałam zwrot pieniędzy za oddany przedmiot. Co teraz? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

br.
#21 Demiurg#

Jeśli nie rozwiązałaś umowy ze starym bankiem to pieniądze znajdą się na starym koncie i można będzie je odebrać. Jeśli konto zostało definitywnie zamknięte to pieniądze powinny wrócić do nadawcy czyli do sprzedawcy.

Wypadałoby powiadomić o sytuacji sprzedawcę i poprosić o zwrot pieniędzy zwykłym przelewem na konto które chcesz, oczywiście jeśli pieniądze nie dojdą do ciebie a ponownie do sprzedawcy.

Aby nowe konto bankowe było aktywne musisz jeszcze przeprowadzić procedurę weryfikacji konta na swoim koncie Allegro

oznacz moderatorów

Gosia122221
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź 

Rozwiązałam umowę. Późno się zorientowałam ze tutaj mam podane stare jeszcze konto. Ale już wszystko zmieniłam na nowe. Napisałam do sprzedawcy czekam co mi powie 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gosia122221 Cześć. Czy mówisz o zamówieniu numer 5ae6c050-416f-11ec-b57f-1525e555df95? Sprzedający zlecił przelew 17 listopada. Wpłata trafiła na konto, z którego płaciłaś za zakup. Jeśli to konto jest zamknięte, wpłata powinna wrócić na konto Sprzedającego. Jeśli jednak w momencie księgowania się wpłaty nie było formalnie zamknięte, skontaktuj się proszę z bankiem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Gosia122221
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka Hej. Tak dokładnie to zamówienie. No właśnie nie wpłynęła płaciłam blikiem z konta które mam teraz. A na allegro miałam podane stare konto które już zamknęłam. I nie powinno być wogole aktywne. Chyba pozostaje mi tylko podejść do starego banku czy tam coś nie wpłynęło?... 

oznacz moderatorów