anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot obuwia niepasujący rozmiar

bayu69
#7 Wielbiciel#

Czy mogę zwrócić/wymienić na większy rozmiar  obuwie które użytkowałem przez 1 dzień. Pierwotnie wydawało się dobre lecz po dłuższym chodzeniu jednak za małe, bolą palce 😞 . Znikome oznaki użycia, jednak brak oryginalnej metki którą wyrzuciłem.

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

xyz96
#21 Demiurg#

@bayu69 Sprzedawca nie odda Ci pełnej kwoty za buty, które noszą choćby niewielkie ślady użytkowania. Tym bardziej nie wymieni na nowe. Zwrócić bez podania przyczyny możesz, ale dostaniesz 100% wpłaty tylko wtedy, gdy buty będą bez śladów użytkowania.

oznacz moderatorów

bayu69
#7 Wielbiciel#

nie wiesz jak to wygląda w praktyce? ile % potrąca?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tyle na ile obniżyła się ich wartość.😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak obniży wartość o 99%, taki zwrot.🤣

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bayu69 Sprzedawca to wycenia, jeśli byty wyglądają jak nowe, mają tylko znikome ślady używania, pewnie potrąci około 10%.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Wprowadzasz w błąd. Noszone podlega zwrotowi, ale sprzedawca może zmniejszyć zwracaną kwotę.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Używane buty to trochę jak używane majtki, mi sprzedawca potrącił 70% i ja go rozumiem. Lepiej sprzedać samemu na allegro jako przywiezione z zagranicy.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@bayu69 A jak myślisz, co sprzedawca może zrobić z takimi butami? Kupiłbyś noszone buty za 90% wartości nowych? Zastanów się ile zapłaciłbyś za używane buty i nie oczekuj zbyt dużego zwrotu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Agent051 @krejzole Co ty tu piszesz przeciez10%.🤣

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Może najmądrzejszy by dokupił okazyjnie?

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@LEW433 10% to bardzo optymistyczna prognoza. Jeżeli sprzedawca handluje tylko nowymi butami, to nie będzie sobie zawracał głowy żeby sprzedawać 1 parę używanych, musi wpisać je w straty i wyrzucić do śmieci. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Agent051 No i wyśle nowe  żeby wypróbował kupujący czy da się nosić, a jak będą za duże? to co następny zwrot?😁

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Tylko raz założone do kościoła w niedziele.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kiedyś buty zakładali przed wejściem do kościoła a drogę pokonywali boso, więc rzeczywiście nie "chodzone".😁

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Ale to było po wojnie we wschodniej polsce, matka mi opowiadała.  Ja bym z tych butów zrobił sandały jak w palce gniecie.

oznacz moderatorów

szejk-gmbh
#13 Ambasador#

Było, było. Ale jak dzieci było za dużo, a butów za mało to losowali kto w daną niedzielę idzie.

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów