anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot paczkomat, potrzebne drukowanie czegoś? załatwię na miejscu przy paczkomacie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sengatime
#3 Debiutant#

Idzie do mnie paczka którą chcę zwrócić (pomyłka). Czy odbierając ją z paczkomatu mogę ją od razu zwrócić? Czy potrzebuję wrócić do domu by wydrukować etykietę? Jak szybko dostanę kod zwrotu z allegro? Czy da się to załatwić, w powiedzmy kwadrans, stojąc pod paczkomatem nie potrzebując nic przepakowywać, wydrukować, itp.?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Sengatime nie odbieraj wcale przesyłki z paczkomatu. W zakładce moje zakupy, wypełnij formularz zwrotu i czekaj na zwrot pieniędzy.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Sengatime Możesz już teraz zrobić zwrot w zakładce Moje zakupy i pobrać kod zwrotu. Przy paczkomacie wyjmiesz paczkę, zakleisz taśmą etykietę, która na niej będzie i napiszesz na niej kod zwrotu. Tym samym kodem otworzysz skrytkę paczkomatu, ponieważ włożysz ją do innej skrytki. Nie potrzeba nic więcej, tylko cyfrowy kod zwrotu.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/jak-skorzystac-z-darmowego-zwrot...

Możesz też nie odbierać paczki w ogóle, wróci bezpłatnie do nadawcy, a Ty robisz tylko zwrot w zakładce Moje zakupy lub wysyłasz odstąpienie od umowy mailem.

oznacz moderatorów
Sengatime
#3 Debiutant#

Dzięki, ale właśnie w zakładce zwrot nie mogę dokończyć uzupełniania bo "...Wysyłka InPost jest niedostępna. Wygląda na to, że przesyłka nie została jeszcze dostarczona. ...". Wygląda na to że dopiero jak ją dostanę będę mogła kliknąć zwrot Inpostem dostanę kod itd. Stąd pytanie czy to wszystko spod paczkomatu załatwię. Ale skoro nic drukować nie trzeba to już coś, znaczy da radę.

 

oznacz moderatorów
sophie-bunny
#13 Ambasador#

@Sengatime 

Jeśli pod paczkomatem będziesz mieć telefon z dostępem do Allegro, coś do pisania i zaklejenia etykiety - to dasz radę. 😀

oznacz moderatorów