anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot payu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:50356814
#7 Wielbiciel#

Zwróciłem produkt zakupiony na allegro zapłaciłem blikiem sprzedający napisał że wykonał zwrot przez payu (24.11.2022) w zakładce moje zakupy widnieje status przesyłka dostarczona czeka na weryfikacje nie dostałem żadnego maila od payu tylko od sprzedającego że wysłał pieniądze kiedy mogę się ich spodziewać? te pieniadze trafią prosto na moje konto bankowe ? naczytałem sie wiele złych opinii o payu a jest to mój pierwszy zwrot i trochę się stresuje 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
az1rael
#21 Demiurg#

Poproś sprzedawcę o nr zwrotu allegro następnie allegro zapytaj o ten nr 

Czasem takie zwroty idą nawet do 5 dni 

oznacz moderatorów
Client:50356814
#7 Wielbiciel#

trochę zastanawia mnie ten status w trakcie weryfikacji jak sprzedawca pisał że wysłał zwrot to normalne ?

 

oznacz moderatorów
Client:50356814
#7 Wielbiciel#

dostałem od sprzedającego numer zwrotu jak mam go sprawdzic

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak sprzedajacy robi zwrot przez Allegro to dostajesz maila od Allegro> masz maila?

oznacz moderatorów
Client:50356814
#7 Wielbiciel#

nie nie dostałem maila od allegro dostałem tylko od sprzedawcy że wykonał zwrot środki zostaną zwrócone przez payu

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To jak dostaniesz od Allegro będziesz wiedział że zwrócił  iw 3dni będą tam skąd wyszły. Sprzedający ma 14dni na zwrot od chwili odstąpienia umowy od zakupu.

oznacz moderatorów
Client:50356814
#7 Wielbiciel#

czyli sprzedawca mimo że napisał jeszcze nie wykonał zwrotu

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Potwierdzeniem jest mail od Allegro a nie informacja od sprzedającego.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale jak napisałem sprzedajacy ma 14dni a więc dopiero jak minie czas to możesz otworzyć dyskusję ze sprzedającym.

oznacz moderatorów
Client:50356814
#7 Wielbiciel#

14 dni od otrzymania przez sprzedawce mojego zwrotu mineło otworzyłem dyskusję w której sprzedający mi odpowiedział że zwrot został rozpatrzony i wysłał przez payu i w tyma samym czasie wysłał mi też maila z tą samą odpowiedzią troche sie pośpieszyłem i zamkłem już tą dyskusję

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie zamyka się dyskusji do czasu rozwiązania jej do końca ale jest zawsze szansa na pomoc Allegro, poczekaj do poniedziałku (weekend).

oznacz moderatorów
Client:50356814
#7 Wielbiciel#

czyli w poniedziałek mam pisać do allegro o wznowienie dyskusji czy opisać problem i czekać aż allegro go rozwiążę

oznacz moderatorów
Client:50356814
#7 Wielbiciel#

dostałem numer zwrotu od sprzedającego jak go sprwdzic

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50356814 Cześć. 🙂 Dzisiaj zlecono na Twoje konto zwrot pieniędzy w związku z zamówieniem numer 6db905d0-587a-11ed-ab7d-a7a418932807. Informacje o tym znajdziesz na swojej skrzynce mejlowej, a także w zakładce Kupione. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:50356814
#7 Wielbiciel#

dziękuje za pomoc i potwierdzeni że środki zostały wysłane w statusie zwrotu mam nadal w trakcie weryfikacji i na maila nic nie dostałem ale może to jakiś błąd 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

2-3 dni robocze się to weryfikuje nawet i 5 bywa

oznacz moderatorów