anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot pieniędzy a przelew tradycyjny

roger928
#7 Wielbiciel#

Witam,kupiłem przedmiot, wybrałem opcję-płacę przelewem tradycyjnym- sprzedający kwotę otrzymał,jednak nie mógł wysłać mi towaru,więc odpisał że zwraca mi pieniądze. W jaki sposób mam je teraz odzyskać?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mwmonety
#21 Demiurg#

Niech ci również zwróci przelewem tradycyjnym zachowaj kopie przelewu w razie by były z nim jakieś problemy ,możesz mu otworzyć dyskusję przez formularz allegro.

oznacz moderatorów

roger928
#7 Wielbiciel#

Tak ,otworzyłem z nim dyskusję przez formularz allegro, twierdzi że pieniądze zwrócił. Czy mogę skorzystać z tej opcji- zakładka ''kupione'', ''szczegóły'',''Zwróć całość lub część zakupu'', następnie wpisuje swoje dane w tym numer swojego konta bankowego-który trzeba tam podać- klikam zatwierdź zwrot, i wtedy Allegro prześle mi pieniądze na moje konto?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@roger928 Prześle ci jak sprzedający zwróci przez AF, wówczas Allegro wysyła maila o zwrocie, jeżeli przelewem tradycyjnym to on przyjdzie na twoje konto( oczywiście jak je zna).

oznacz moderatorów

roger928
#7 Wielbiciel#

czyli mogę skorzystać z tego ''zwróć całość lub część zakupu''? w otwartej dyskusji na allegro cały czas potwierdza że pieniądze zwrócił. Co to  jest AF?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@roger928 Jeżeli pieniądze już zwrócił, a Ty płaciłeś przelewem tradycyjnym, środki wrócą do Twojej zakładki Allegro Finanse, skąd trzeba je wypłacić tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all... Jeżeli zwrócił, powinieneś też otrzymać powiadomienie e-mail od Allegro. Jeżeli nie zwrócił, domagaj się tego w dyskusji, podaj tam swój numer konta.

oznacz moderatorów

roger928
#7 Wielbiciel#

no właśnie twierdzi że zwrócił,a żadnego powiadomienia e-mail od Allegro nie dostałem, w dyskusji poprosiłem o pomoc Allegro.Czy mogę skorzystać z tej opcji w zakładce ''Kupione''  ''zwróć całość...'',tam też trzeba podać swój numer konta.

oznacz moderatorów