anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy cd

Client:47003551
#8 Zapaleniec#
Witam. Od paru miesięcy próbuje odzyskać pieniądze z dwóch transakcji. Pisałam do Państw już kilka razy. Kilka razy wypełniałam już różne wnioski. A po otrzymaniu od Państwa wiadomosci  że wniosek mój został rozpatrzony 12 czerwca, zapytanie czy otrzymałam wzrost pieniędzy. Niestety nadal jestem bez rozwiązania mojej sprawy. Minęło już ponad 4 miesiące a ja ciągle tylko pisze do Państwa i ciągle w kółko wypełniam wnioski. 
Jak zatem mam odzyskać należność za nie wywiązanie się że sprzedaży zakupionych przeze mnie rzeczy?
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro pisze że "wkrótce", jaki to czas? My niestety nie możemy ci tu pomóc.

oznacz moderatorów

Client:47003551
#8 Zapaleniec#

Witam. Od paru miesięcy próbuje odzyskać pieniądze z dwóch transakcji. Pisałam do Państw już kilka razy. Kilka razy wypełniałam już różne wnioski. A po otrzymaniu od Państwa wiadomosci że wniosek mój został rozpatrzony 12 czerwca, zapytanie czy otrzymałam wzrost pieniędzy. Niestety nadal jestem bez rozwiązania mojej sprawy. Minęło już ponad 4 miesiące a ja ciągle tylko pisze do Państwa i ciągle w kółko wypełniam wnioski. Jak zatem mam odzyskać należność za nie wywiązanie się że sprzedaży zakupionych przeze mnie rzeczy?

oznacz moderatorów

Client:36172184
#1 Nowicjusz#

Hej.  Tez czekam na kase za niezakuoiony towar od Allegro. Mozesz z grzecznosci podrzucić ,jakie te wnioski musiałaś wypełniać by zwrócili kase? U mnie sytuacja taka,ze anulowałem płatnośc przy transakcji,kase z konta pobrało,wedle Allegro kasa wróci z automatu na konto. Jak na chwile obecną-cisza.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:36172184 Po anulowaniu płatności pieniądze powinny wrócić w ciągu 3 dni roboczych. Jeśli w Twoim przypadku trwa to dłużej, upomnij się o zwrot środków na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:47003551 Dobrze, że napisałaś tutaj, publicznie. To powinno zmotywować Allegro do działania. Podejrzewam, że Twój problem zostanie rozwiązany dzięki temu.

 

oznacz moderatorów

Client:47003551
#8 Zapaleniec#

Non stop pisze do allegro i nie dostałam żadnej odpowiedzi,wszystkie papiery już wypelniłam,podałam zdjecie dowodu jak prosili i numer konta do zwrotu pieniędzy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:47003551 No dziś niedziela, święto, cierpliwości.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:47003551 Poczekaj, dziś lub jutro wypowie się w Twoim wątku ktoś z moderacji i sprawę wyjaśni.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47003551 Przepraszam, że nie otrzymałaś od nas odpowiedzi na swoje wiadomości. Przed chwilą wysłaliśmy do Ciebie maila w sprawie Twojego wniosku, dlatego sprawdź proszę koniecznie swoją skrzynkę pocztową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:47003551
#8 Zapaleniec#

Odezwała się do mnie od praw kupujących i wychodzi na to że pieniążki wkrótce dostanę,dziękuję wszystkim za pomoc 😊

oznacz moderatorów